Портфоліо Малишевої Влади Вадимівни з теми " Conditionals"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:39, 22 серпня 2012, створена Riennamd (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту= Прикметник: ступені порівняння.

Comparative & Superlative Adjectives.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - англійська мова; звязки з такими навчальними предметами, як культурологія, географія, біологія, історія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Прикметник: ступені порівняння.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас.

Стислий опис

Проект під назвою "Прикметник - ступені порівняння" це цикл уроків, розроблений для 7 класу. У цьому проекті заплановані такі види роботи учнів, як самостійна робота, робота в парах, робота в групах. Для контролю виконання та уровня успішності учнів вчитель використовує такі засоби, як - тестові завдання, фронтальне опитування, письмове опитування, словниковий диктант та інші. Цикл уроків спрямований на закріплення граматичної теми "Прикметник - ступені порівняння", також на розвиток самостійного, критичного мисленння та виховання інтересу до вивчення англійської мови та культури країни, мова якої вивчається.

Повний План вивчення теми

Використані матеріали при викладанні теми "Прикметник - ступені порівняння".

Роздатковий матеріал на тему "Прикметник"

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні вмити порівнювати предмети, дії, вчинки; описувати людей, предмети, дії, явища; запитувати та надавати інформацію про явища, події, факти; Підвищити інтерес учнів до вивчення іноземної мови. Розширити розумовий кругозір учнів і підвищити їх загальну культуру.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи відповідні методи оцінювання. Вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності. Учні з самого початку роботи здійснюють самооцінку свого просування у навчанні. Вчителем використовуються такі засоби оцінювання, як тестові диференційні завдання, самооцінювання учнів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час вивчення теми "Прикметник" учні закріплюють набуті в попередніх класах знання. Вчитель допомагає учням визначитися з тим, що потрібно зробити із своїми завданнями, показує початкову презентацію. Учні мають можливість використовувати Інтернет при вивченні теми. Обов’язково потрібно повідомити учням про безпечну роботу при використанні Інтернету перед тим, як вони почнуть користуватися Інтернет-ресурсами. Встановити правила користування Інтернетом. Потрібно постійно відслідковувати їх дотримання та бути впевненими, що учні діють відповідально при користуванні Інтернетом. Вчитель має можливість скористуватися мереженим опитувальником для перевірки знань учнів. Вчитель формує систему оцінювання учнівських комп’ютерних робіт. Для того, щоб покращити навчальну діяльність учнів потріно зробити диференціацію навчання, адже навчальні особливості учнів відрізняються. Вирізняють учнів з різними домінуючими типами сприйняття (візуальний, аудіальний та кінестетичний типи сприйняття); домінуючою лівою/правою півкулями мозку; різними когнітивними стилями множинного інтелекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лада Малишева.

Фах, навчальний предмет

Англійська мова, англійська.

Навчальний заклад

ОНВК №67.

Місто\село, район, область

місто Одеса.

Контактні дані

вул.Бочарова 14-А

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20-24серпня 2012р.

Місце провведення тренінгу

Тренери