Портфоліо Янковської Тетяни з теми : "Природные катастрофы"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:07, 21 серпня 2012, створена Marsm (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Небезпека природних катастроф в різних регіонах Землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, географія та інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Навколишнє середовище. Природні катастрофи».

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис

Навчальний проект з англійської мови для 7 класу до теми «Природні катастрофи». Передбачає проектну діяльність учнів в групах. Пошук інформації в Інтернет-джерелах про найбільш можливі природні катаклізми в різних країнах. Продукт діяльністі - учнівські презентації.

Повний План вивчення теми

[шаблон плану]

[план урока]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Формувати в учнів уміння висловлювати свою думку, передавати в усній формі власне ставлення до досліджуваної теми та робити узагальнені висновки. Учні мають створити власні презентації.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На попередньому етапі, а також впродовж заняття учні працюють із ЗХД, для активізації знань учнів вчитель пропонує мозковий штурм, коли за допомогою діалогу вчитель виявляє рівень підготовленості учнів до даної теми. У ході роботи груп вчитель спостерігає над розвитком роботи учня у групі та групи вцілому, робить замітки, учні працюють із ЗХД. Кінцевим результатом роботи групи має бути продукт (презентація, доповідь, усний твір), який вчитель оцінює відповідно до критеріїв оцінювання також оцінюється активність учня при роботі в групі на уроці та на підготовчому етапі. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуютьсянагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогоюконтрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку: Вчитель проводить анкетування учнів за допомогою он – лайн анкети, заповнюють таблицю з-х-д. На початку: Навчальна тема розпочинається з того, що учні ознайомлюються з ключовими запитанням. Наступним етапом є ознайомлення учнів з презентацією вчителя, в якій вчитель описує основні завдання . При перегляді презентації вчителя: учні заповнюють таблицю з-х-д Основний курс беруть участь в мозковому штурмі ознайомлюються і обговорюють Ключові і Тематичні запитання отримують завдання на виконання учнівських проектів: учні об’єднуються у малі групи 3, 4 – за бажанням, ролі - дослідники , журналісти, художники – дизайнери. Учні висловлюють свої бажання, висловлюють свої ідеї. Учні визначаються з тематикою дослідження в проекті. Створити логотип гуртка з повним поясненням історії створення. Гіпотеза дослідження: Протягом дослідження: Учні об’єднуються в групи, обирають ролі (дослідники, журналісти, художники - дизайнери). Відповідно до своїх ролей проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїми темами. Під час виконання дослідження учні постійно використовують інтернет ресурси, тому обов’язковим моментом є проведення бесіди з правових та етичних питань. Завдання на використання інтернект – ресурсів: Проаналізувати відомі логотипи на відповідність основних принципів їх створення. Згідно запропонованої класифікації логотипів знайти і скопіювати до себе на комп’ютер. Цілі для вчителя: навчити учнів правильно використовувати інформаційні джерела, ознайомити з авторським правом. Завершення: Учні представлять результати своїх досліджень у вигляді або презентації, або інформаційного бюлетеню. Результатом, кінцевим продуктом в цьому проекті є створення власних презентацій.


Презентація

Presentation

Учнівська презентація

Is the Earth a dangerous place

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Янковська

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Одеський НВК №53

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

вул. Малиновського

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15 - 21 серпня 2012

Місце провведення тренінгу

Одеський НВК №53

Тренери

М.Ю. Смирнова