Педрада.Модуль 5. Тренінг Долина, червень 2012

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:47, 26 червня 2012, створена Mariya kudybyn (обговореннявнесок) (Проблеми:)

Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів?

Проблеми:

1.Учні можуть запропонувати теми, яких немає у навчальній програмі.

2.Не всіх учнів може цікавити подана тема.

Шляхи вирішення:

Учитель корегує освітню траєкторію, ставлячи відкриті основні запитання з метою дотримання вимог держстандарту. Важливим є поточне оцінювання протягом всієї навчальної роботи для своєчасного попередження відхилень від теми. Необхідно заздалегідь спрямувати учнів на той кінцевий продукт, який відповідатиме держстандарту, який при цьому цікавий їм.Ключові, змістові та тематичні питання будуть скориговані відповідно до Держстандартів та навчальних програм.Застосовувати постійні консультування, використовувати методи "Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався", мозковий штурм.

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отимують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?

Проблеми

Шляхи вирішення

3 група

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

Проблема:

Шляхи вирішення:

4 група

Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів? Проблеми: 1.Учні можуть запропонувати теми, яких немає у навчальній програмі. 2.Не всіх учнів може цікавити подана тема.


Шляхи вирішення проблем: 1.Оцінити навчальні потреби учнів за допомогою ЗХД. 2. Об'єднати учнів за інтересами. 3.Знайти в навчальній програмі матеріали цікаві та корисні для дітей. 4.Вчитель фасилітує роботу учнів у проекті та відслідковує процес навченості учнів.

Проблеми: