Педрада.Модуль 5. Снятинська гімназія

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:14, 26 червня 2012, створена Marusyak1983 (обговореннявнесок) (2 група.)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

1 група.

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?


Щоб пересвідчитися в тому, що учні при самостійному плануванні своїх дій у проектах,визначенні напрямків своїх досліджень отримають передбачені програмою знання та вміння, ми будемо проводити консультації і на них задавати учням контрольні запитання по темі проекту;вимагати періодичні звіти про виконану роботу. Таким чином можна буде слідкувати за проміжними досягненнями учнів.

2 група.

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

1.Розробити форми оцінювання (самооцінювання, взаємооцінювання всередині групи, оцінювання батьками учасників груп, вчителем, учнями-експертами). 2.Визначити експертів серед учнів з різних видів діяльності в середині групи. 3.Вчителю вести журнал спостереження за роботою учасників груп (адреси ресурсів, де діти зберігають свої наробки). 4.Контрольний список спостереження за спілкуванням учнів в середині групи у вигляді таблиці. 5.Розробити тестові завдання для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів і виконання навчальних програм. 6.Створити блог для рефлексії. 7.Створити онлайн таблицю-контрольний лист просування по проекту, де кожна дитина відмічає своє просування.