Портфоліо Горін Любов Михайлівни з теми "Вільний час"
Зміст
Назва проекту
"Вільний час"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Німецька мова,
Навчальна тема (як записано в програмі)
"Хобі"
Вік учнів, клас
7 клас ,13-14 років
Стислий опис проекту
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів.Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.
публікація для представлення методу проектів публікація для представлення методу проектів форма для опитування презентація ідеї вивчення теми форма для оцінювання веб-сторінок форма батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет список використаних джерел
Повний План вивчення теми
план вивчення теми [1]
план впровадження проекту [2]
Навчальні цілі
Зацікавити учнів темою Сформувати внутрішню мотивацію щодо вивчення теми. Розподілити між собою завдання. Формувати навички збору даних та обробки. Розвивати комунікативні навички. Розвиток вміння робити висновки. Удосконалювати навички роботи в мережі Інтернет.
Опис оцінювання
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання впродовж роботи над проектом проводити консультації.Визначити навчальні потреби учнів за допомогою таблиці "Знаю - Хочу дізнатися - Дізнався" ,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів.Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
Учні збирають, опрацьовують, систематизують інформацію про емоційний стан своїх однокласників. Вони досліджують зв'язок між емоційним станом та успішністю. Учні навчаються працювати з програмою PowerPoint. Вони планують та створюють сценарій презентації. Учні створюють мультимедійну презентацію.Вони демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та гостями. Учасники проекту планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Ознайомлюються із програмою Publisher.Учні проводять опитування . Учасники проекту інтeерв'ювали учнів, їхніх батьків, вчителів, а також навчились складати таблиці та діаграми у програмі Excel. Учні створять wiki-сторінку Для з”ясування потреб учнів група заповнює три колонки таблиціЗ-Х-Д.Так учитель зрозуміє,які попередні знання мають учні.А наприкінці вивчення теми,переглянувши таблицю,вони пересвідчаться,які їхні знання та уявлення були помилковими. Підведіть учнів до використання Інтернету,щоб знайти відомості про Австрію,вказавши адреси деяких сайтів. Обговоріть учнівські проекти.Дайте учням можливість створити малі групи і обговорити методи та форми досліджень,форми оцінювання,цільову аудиторію для захисту своїх проектів. Зразок вчительської презентації допоможе учням організувати свою роботу і спрямувати у правильне русло.Після перегляду презентації відбувається обговорення ключового та тематичного питання,визначення щодо подальшої роботи. Далі вчитель ознайомлює учнів з прикладами презентацій учнів іспонукає їх не копіювати,а створювати власний продукт.Впродовж виконання учнями проектів періодично зустрічайтеся з ними,щоб впевнитися,що вони рухаються у правильному напрямку. Оцінювання роботи учнів відбувається за розробленими формами. Після презентації доцільно провести тематичний вечір,на якому учні обговорюватимуть підготовку,виконання проектів,їхню презентацію,а також,як презентацію сприйняла цільова аудиторія
Wiki-сторінка учня 8-Б кл.! Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Горін Любов
Фах, навчальний предмет
вчитель німецької мови
Навчальний заклад
Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6
Місто\село, район, область
М. Долина, Івано-Франківська область
Контактні дані
ljubow1980@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
25.06.2012-30.06.2012
Місце проведення тренінгу
Долинська спеціалізована школа I-III ступенів №6
Тренери
Тюшко Тетяна Іванівна