Конкурс "Успішний проект". Подання матеріалів за допомогою Інтернет
Зміст
Як розмістити конкурсні матеріали на вікі-сайті
Реєстрація на вікі-сайті
Для будь-яких правок та створення статей на вікі-сайті wiki.iteach.com.ua необхідно зареєструватися або представитися системі. Реєструватись на сайті потрібно лише один раз, коли Ви вперше розпочинаєте роботу в середовищі. Для того щоб коректно зробити це, необхідно знати прості правила:
- Заповніть форму реєстрації. Для цього необхідно перейти за посиланням "Вхід/реєстрація", яке знаходиться в правому верхньому куті сторінки.
- Оберіть для реєстрації на сайті корректний нік - ім'я, за яким Вас будуть ідентифікувати на сайті. Все, що Ви зробите на сайті, буде зареєстровано під цим іменем. Воно буде доступне усім відвідувачам сайту, тобто його зможуть побачити усі.
- Якщо ви реєструєтесь на чужому комп'ютері, не зберігайте свій обліковий запис на комп'ютері. Для цього не позначайте віконечко з відповідним повідомленням.
Для зручності перегляньте відеоінструкцію про реєстрацію на вікі-сайті
При наступних відвідуваннях вікі-сайту перед початком роботи Вам необхідно буде авторизуватися.
Створення сторінки користувача
Тепер необхідно створити власну сторінку користувача
Ця сторінка міститиме лише ту інформацію про Вас, яка необхідна для коректної роботи користувачів сайту у багатьох випадках. Для полегшення роботи новачкам сайту пропонуємо скористатись шаблоном сторінки користувача В шаблоні вже містяться розділи, заповнюючи які, Ви розкажете про себе. Ви самостійно визначаєте, які саме розділи варто заповнити. Вставити шаблон дуже просто.
Перегляньте відеоінструкцію та повторіть дії.
Створення статті за допомогою шаблону
Створюючи власну сторінку, Ви навчилися використовувати шаблон для створення статті.
Тепер Вам легко буде створити сторінку, на якій Ви будете розміщати конкурсні матеріали. Сторінку проекту сторюємо теж за допомогою спеціального шаблону, який вже містить усі необхідні розділи, які вам необхідно буде лише заповнити. Також Ви зможете пов'язати сторінку проекту з Вашою особистою сторінкою.
Для полегшення Вашої роботи ми знову створили для Вас відеоінструкцію і розбили її на окремі кроки, повторюючи їх, Ви без проблем створите сторінку Вашого проекту.
- Крок 1. Створення посилання на проект на сторінці користувача.
- Крок 2. Створення сторінки проекту з використанням шаблону.
- Крок 3. Створення опису проекту. Заповнення розділів статті.
- Крок 4. Розміщення посилань на конкурсні матеріали, розміщені на інших Інтернет-сервісах
- Крок 5. Внесення правок, доповнень в зміст статті.
Додавання категорії
Будь-яка стаття на вікі сайті повинна мати категорію, за допомогою саме категорій легше структурувати всі статті, а значить знайти потрібну статтю або групу статей, що містять споріднену інформацію. Додавання категорії обов'язкова і дуже відповідальна процедура. Існують правила категоризації вікі-статей. Ознайомтесь з ними скориставшись посиланням...
Як Ви вже знаєте, статті може мати кілька категорії. Саме такою буде і Ваша стаття, що містить опис проекту та конкурсні матеріали. А саме, обов'язково ваша стаття повинна містити категорії "Конкурс "Успішний проект" та "Банк проектів". Ще одну або кілька категорій Ви визначите та зможете додати, в залежності від того, який шкільний предмет або предмети стали ключовими у проекті.
Для зручності перегляньте відеоінструкцію.
Тепер додайте категорії до Власної статті.
Давайте додамо категорію до статті Вашого проекту.
Якщо щось не виходить
Якщо у Вас щось не виходить, завжди можна скористатить допомогою. Самостійно знайти помилку та виправити її можна за допомогою корисних посилань:
Також можна попросити допомоги у адміністратора сайту. Для цього необхідно написати про свою проблему на сторінці обговорення адміністратора.
Як зареєструвати проект для участі в конкурсі на сайті проекту
Для реєстрації Вашого проекту на сайті необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.
Не забудьте помістити в реєстраційну форму посилання на вікі-сторінку Вашого проекту, яку Ви створили на цьому сайті.