Портфоліо Юрійчук Галини Василівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:20, 21 червня 2012, створена Галина Юрійчук (обговореннявнесок) (Навчальні цілі (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Генії і титани епохи Відродження

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література.Вивчення теми інтегрується з уроками Всесвітньої історії та художньої культури.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Проект виконується в рамках вивчення теми «Злет людського духу в літературі доби Відродження».

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис

Навчальний проект з світової літератури призначений для учнів 8 класу. Учасникам проекту пропонується завдання-дослідити, «яка вона - людина епохи Відродження» (на прикладі життя і творчості геніїв і титанів ХІV - XVII ст.) Учні відповідно до своїх творчих здібностей діляться на групи. Кожна група отримує свої завдання, виконуючи які, учні зможуть дізнатися про особливості культури і мистецтва доби європейського Відродження, ознайомитися з представниками мистецтва Ренесансу, їхніми творами.

Повний План вивчення теми

[План вивчення теми]

[План впровадження теми]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Проект спрямований на досягнення належного рівня сформованості вміння користуватися мовними засобами в усіх видах мовленнєвої діяльності при підведенні підсумків розділу „Література доби Відродження ”, - формування читати та усвідомлювати прочитане; - залучення до художньої літератури, а через неї - до фундаментальних цінностей культури; - формування гуманістичного світогляду особистості, розширення її культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів любові, поваги до традицій свого народу та толерантного ставлення до культурних традицій інших народів. Під час роботи в проекті учасники - формулюють завдання та досліджують «яка вона людина епохи Відродження» на прикладі життя видатних письменників для того, щоб поглибити та узагальнити свої знання біографій письменників 14 -17 століття; - навчитися відбирати необхідну інформацію, аналізувати її, порівнювати та класифікувати. Учні також мають навчитися писати власні твори-відгуки. Серед очікуваних результатів – формування у дітей вміння висувати і формулювати гіпотези, оцінювати певні явища, відстоювати власну думку. • Розвиватимуть навички роботи в групі • При підготовці і створенні презентацій учні розвивають навички виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості, стисло, чітко, зручно представляти результати досліджень за допомогою діаграм та графіків, відбирати найяскравіші переконливі факти для демонстрування думок та ідей, аналізувати події та факти, порівнювати, компонувати, доводити, критикувати, класифікувати, планувати, визначати цінність, висувати гіпотези. • Створюючи публікації в Microsoft Publisher, школярі, набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання , ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки • При складанні діаграм учні, вчаться порівнювати, аналізувати, співставляти цифри, події, факти, та інші дані, добирають та аргументують свій вибір відповідного типу діаграми

При розробці вікі-сайтів учасники проектів навчаються ефективно спілкуватися з іншими школярами з країни та всього світу. Набувають вмінь збирати та обробляти інформацію. Вчаться ефективно використовувати засоби електронних комунікацій, оволодівають навичками посилатися на використані джерела інформації.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Юрійчук Галина Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель світової літератури

Навчальний заклад

Княженська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Село Княже Снятинського району Івано-Франківської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери