Портфоліо Наталія Степанівна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:31, 21 червня 2012, створена Наталія Степанівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Англомовні країни:США,Об'єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії,Канада,Австралія.Нова Зеландія.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова,географія

Навчальна тема

Велика Британія. Географічне положення.

Вік учнів, клас

14 років, 8 клас

Стислий опис

У проекті задіяні учні 8 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми Велика Британія. Географічне положення. В цьому проекті учні ознайомляться з англомовними країнами. Основна ідея проекту полягає у розвитку в учнів навичок мислення високого рівня,а саме:навчити учнів збирати інформацію,аналізувати та класифікувати її;висувати гіпотези та ідеї;обговорювати результати досліджень. Отримавши завдання учні,розділившись на групи,повинні відшукати інформацію в Інтернеті про англомовні країни,підготувати свої власні презентації та публікації.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Проект спрямований на досягнення належного рівня сформованості мовленнєвих компетенцій, розширення її культурно-пізнавальних інтересів, виховання в учнів прагнення до самовдосконалення та вміння аналізувати та систематизувати отриманні знання. Під час роботи в проекті учасники формулюють гіпотези та досліджують ; продовжують вчитися відбирати необхідну інформацію, аналізувати її, порівнювати та класифікувати. Учні також мають навчитися робити соціальні дослідження, аналізувати та узагальнювати їхні результати. Серед очікуваних результатів – формування у дітей вміння висувати і формулювати гіпотези, оцінювати певні явища, відстоювати власну думку. При створенні презентації, публікації продовжувати формувати вміння планувати роботу, стисло подавати результати досліджень, добирати відповідний ілюстративний матеріал,робити висновки Належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві Учні зможуть: шукати інформаці,критично та компетентно її аналізувати,використовувати її для створення презентації; аргументувати свій вибір,співставляти з інформацією інших учнів,створювати власну презентацію.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку навчального проекту ознайомлення учнів з учительською презентацією, проведення бесід з учнями щодо знань та здібностей учнів, заповнення форм опитування, проводиться обговорення питань, які цікавлять учнів стосовно теми, заповнення схем, таблиць. Під час роботи обговорення проведених досліджень, обмін знаннями та власними думками за допомогою сервісів, проведення оцінювання робіт колег та самооцінювання, пропонування власних способів вирішення проблемних питань Наприкінці проекту захист власних проектів, оцінювання створеної презентації, оцінювання виконання групового завдання, обговорення отриманих результатів та запропонованих ідей

=Діяльність учнів

На початку учні отримують завдання від учителя та обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 4 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки.

Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації.Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію Power Point за шаблоном,де висвітлюють результати свого дослідження.

Діяльність учнів буде пов’язана з публікаціями, яка спонукатиме їх до критичного мислення, вміння добирати ілюстративний матеріал, робити висновки. На останньому тижні учні працюватимуть в малих групах, щоб обрати спільну задачу, про яку вони робитимуть свою веб-сторінку, використовуючи Publisher. Ця веб-сторінка дозволить побачити результат роботи учнів іншим учням, батькам, учням з інших шкіл.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гаврилюк Наталія Степанівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Княженська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

с.Княже,Снятинський район, Івано-Франківська область

Контактні дані

nataliahavryliuk27@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Княженська ЗОШ І-ІІІст.

Тренери

Мерлюк Михайло Іванович