Портфоліо Кузик О.Т. з теми "Бурсівська риболовля"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:10, 13 червня 2012, створена Sasha1984 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Бурсівська риболовля

Основний та другорядні навчальні предмети

Фізична культура, ОБЖ, ДПЮ Біологія Географія Фізика, астрономія

Навчальна тема

Бурсівська риболовля

Вік учнів, клас

10 клас 15-16 років

Стислий опис

Учні будуть досліджувати основні характеристики квітів, чи потрібні квіти на робочому столі, як впливають квіти на організм людини, дізнаються, що квіти існують не тільки для окраси природи, вони приносять користь, підвищують працездатність працівників. Вони створять презентацію про це в Power Point. Учні будуть шукати цікаву інформацію про користь фіалок в кімнаті в бібліотеці та в Інтернеті та випустять публікацію в Publisher. Учні проводитимуть конкурс, узагальнюватимуть матеріали пошуку та створять Веб-сайт в програмі Publisher Як кульмінація проекту учні проведуть виставку-продаж квітів (фіалок), вирощених власноруч до Дня Матері.

Повний План вивчення теми

[[1]]

Навчальні цілі

В ході проекту учні вивчатимуть як впливає наявність квітів на робочому столі на організм людини, їхня роль в природі та значення природоохоронної роботи. Вони продовжать формування навичок роботи в бібліотеці, почнуть виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки. Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій. При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. При створенні Веб-сторінки в учнів формуються дизайнерські уміння, вони вчаться комп’ютерній термінології.


Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться а) діагностика навчальних потреб учнів б) рівня їх фактичних знань учнів з теми

2. Під час проведення проекту проводиться: a) анкетування для групування учнів та розподілення ролей, б) відслідковування ходу виконання роботи, в) контроль за дотриманням вимог до блогу

3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання командної роботи

Діяльність учнів

На початку учні отримують завдання від учителя у формі учительського буклету та обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 2 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Проводять опитування, результати вчаться представляти та оформляти в Excel. Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію Power Point, де висвітлюють результати свого дослідження. Створили інформаційний бюлетень, де була розміщена інформація про результати пошуку у ході експерименту, та web-сайт з інформацією та отриманими результатами. З результатами своєї роботи вони виступають на виховній годині.

Вікі стаття учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кузик олександр Танасійович

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дмитра Загула

Місто\село, район, область

c. Мілієво Вижницький район Чернівецька область

Контактні дані

e-mail: sasha281984@gmail.com

тел. 0373043755

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович, Скрипська Ганна Володимирівна, Кадук Алла Миколаївна