Середня загальноосвітня школа с.Ремезівці (Львівська область)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:35, 12 травня 2009, створена Admin (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Загальна інформація про навчальний заклад

Schule.jpg
Schule1.jpg

Адміністрація школи

Директор школи: Регета Дана Антонівна

Заступник директора з навчально - виховної роботи: Жуковська Ганна Йосипівна

Заступник директора з виховної роботи: Смерека Олександра Мирославівна



Історія школи

Своїми коренями школа с. Ремезівці сягає середини 19 ст.. Як стверджує п. В. Болюбаш у книзі « Золочівщина: Земля М. Шашкевича»,у період австро-угорського панування у селі існувала однокласна школа ( до поч. 20 ст. ). Вчителями у таких школах, як правило, були сільські дяки. У першому десятилітті 20 ст. школа стає двокласною народною школою – назва від двох шкільних зал і двох учителів, хоч ділилася вона на чотири класи – ступені. Першим учителем (після дяковчителів) був Петро Маморський, дід Романа Завадовича. Пізніше дітей навчали: Граб’янка, Цішецький і Федір Заєць. У період існування ЗУНР та у перші чотири роки польської окупації школа поповнилася новими педагогами – Михайлом та Оленою Завадовичами – батьками Романа Завадовича. Ці вчителі залишили про себе добру згадку серед жителів села і внесли велику лепту у розбудову національного життя Ремезовець. Пізніше учителював і директором школи був Павло Тильчак . Вчителювали тут і Михайлом Ататей та Романна Гузар. У 30-ті роки у школі мали місце неодноразові перевірки, з метою контролю за місцевими вчителями. На думку керівництва округу вони проводили навчання не в інтересах Польщі і тому, вчителем було прислано поляка М. Лянга, який явно недолюблював українців. Слід зазначити, що власного приміщення у школи на той час не було і кімнати для навчання винаймали у сільських господарів: Бекерського Г., Звіра Д., Чіпака С., Браткевича Й. Дещо пізніше було збудовано приміщення для одного класу із кімнатою директора, у районі Помірок ( так називали частину села неподалік церкви). У 1939 році, з приходом до влади більшовиків, школа стала семикласною, директором було призначено Михайла Ататея. Із зміною влади, у 1941 році ( встановленням фашистського окупаційного режиму), школа перетворюється на чотирикласну, при ній було відкрито і дитячий садочок. Чотирикласною залишалася школа і у перші повоєнні роки. На той час у школі працювали такі педагоги: Дубинко Августин ( директор школи), Дубинко Дарія, Бородай Галина, Пінізь Василь, Білоножко Володимир та Федунчик Володимир. З 1953 року школа знову стає семирічною, а з першого вересня 1959 року на базі семирічної постає восьмирічна школа, яка проіснувала у такій якості до 1 вересня 1980 року. За цей період керівництво альма-матер здійснювали Пановик В.П, з 1964 року школу очолила Боднар Г.М., Яремкевич П.В ( 1979 р.). У 1976 році почалось виготовлення документації на нове приміщення школи ( проектна потужність 464 учні), будинок вчителів та пришкільний інтернат. Будівництво нових шкільних приміщень було завершено у 1979 році і з 1-го вересня 1980 року у Ремезівцях запрацювала середня десятирічна школа, яка у 1989-1990 рр. автоматично стала середньою одинадцятирічною школою, а в недалекому майбутньому передбачається її перетворення на 12 – річну. Керівництво Ремезівцівською СШ здійснювали: Зелінка В.В. (1981 р.), Регета Д.А. ( 1982 р.), яка очолює школу і сьогодні.

	Станом на 2008 – 2009 навчальний рік у школі працює 27 вчителів, навчається 194 учні.  

Клопітка праця вчителів та учнів дає хороші результати. Школа входить у п’ятірку кращих шкіл району . Впродовж останніх років учні школи є частими призерами ІІ туру всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів,

Наша адреса

80755

вул. Шкільна,1

с.Ремезівці

Золочівського р-ну

Львівської обл.

ел.пошта:remezivci@i.ua

тел.80326554285; 80326554941

Наші досягнення у використанні ІКТ в навчальному процесі

Протягом 2007-2008 н. р. в нашому тренінговому центрі було проведено 2 тренінги "Intel.Навчання для майбутнього".

24 учителі нашої школи, що пройшли курси за програмою "Intel.Навчання для майбутнього", використовують ІКТ в навчальному процесі.

26.03.2009 року вчитель біології Семчук Оксана Йосипівна була доповідачем на обласній конференції що проходила в Будинку Вчителя м. Львів з питання "Використання ІКТ на уроках біології"

Реалізовані проекти

Проект "Комп'ютерна епідемія -це..."

Керівник проекту вчитель інформатики Смерека Олександра Мирославівна

Участь у конкурсах

Учні нашої школи є постійними учасниками та призерами районного турніру юних інформатиків:

2007р. - Коваль В., Менсович У - ІІІ місце в номінації програміст.

2008р. - Коваль В.,Пінізь О. - ІІ місце в номінації програміст.

2009р. -Пінізь О., Курпіта В. - ІІІ місце в номінації програміст.

2009р. - Чепак Р.,Попадюк Ю. - І місце в номінації користувач.

Вперше у 2008 році 14 учнів нашої школи стали учасниками Всеукраїнського конкурсу з інформатики "Бобер" та показали добрі результати.

Організація тренінгів за програмою "Intel. Навчання для майбутнього"

Інформація про тренінговий центр

11 комп'ютерів встановлених у 2006 р.

Наявне підключення до Інтернету.

1 інтерактивна дошка.

Тренери програми

Олександра Мирославівна Смерека

План-графік проведення тренінгів у 2009 році

Тренінг Початок Закінчення Учасники Тренери
№1 07 травня 25 травня 10 чоловік Смерека О.М.


Фото (відео) звіти про проведені тренінги