Вики статья проектной деятельности учащегося

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:09, 9 квітня 2012, створена Naduha (обговореннявнесок) (Результаты исследования)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Податки усім нам потрібно платити, щоб в країні могли краще жити.

Автори проекту

учні групи №8 професія "Кравець. Закрійник" професійно-технічного училища №12 міста Бердичева

Тема дослідження

Історія виникнення податків.

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Поняття податків та податкової системи

Гипотеза исследования


Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів та новітніх комп’ютерних технологій сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності, прикріплює їм інтерес до пошукової творчої діяльності, розвиває уяву, привчає до використання інноваційних методів навчання.

Цели исследования

Дослідити історію виникнення податків та встановити зв'язок між минулим та сучасністю. Спрогнозувати розвиток у майбутньому.

Результаты исследования

Якщо в конституційно-правовому аспекті тлумачення податків зосереджене навколо ідеї держави як зобов’язуючої і стримуючої сили, то в альтернативній ринковій інтерпретації податки постають як категорія добровільного обміну типу “послуга за послугу”. Обмеження, котре накладає на дану модель проблема неплатників, пояснює обов’язковість податків.1n1.jpg

Вывод

Комп'ютер майбутнього буде практично незалежний від джерел електроживлення. Одна з найбільших переваг фотонних ланцюгів — украй мале енергоспоживання. Невелика, але довга, подібна на стержень літієва батарея, вигнуга в тороїд і встановлена в комп'ютер, функціонуватиме два тижні. А підзарядити її можна буде так само легко, як сьогодні підзарядити стільникові телефони.

Розмір екрана не відіграватиме ніякої ролі в комп'ютерах майбутнього. Він може бути ьеликим, як ваш робочий стіл, або маленьким. Великі варіанти комп'ютерних екранів ґрунтуватимуться на рідких кристалах, збуджуваних фотонним способом, що матимуть набагато нижче енергоспоживання, ніж сьогоднішні LCD-монітори. Кольори будуть яскравими, а зображення точними (це можуть бути плазмові дисплеї). Фактично сьогоднішня концепція «дозвільної спроможності» буде значною мірою атрофована.

Полезные ресурсы

http://ru.wikipedia.org/wiki/История_персональных_компьютеров

http://ru.wikipedia.org/wiki/Персональный_компьютер

http://history-pc.narod.ru/

http://chernykh.net/content/view/567/765/

http://stfw.ru/list.php?c=history_pc

http://www.3dnews.ru/editorial/pc-70x

http://pcterra.org/pers.html

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=64:1332

Другие документы