Користувач:Анна Кущевська

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:35, 14 червня 2017, створена Анна Кущевська (обговореннявнесок) (Для Вас,батьки!!)

Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Я, Кущевська Анна Юріївна,народилася 11.11.1991 року.В селищі Васильківка.
В 1998 році була зарахована до першого класу Васильківської СЗШ № 3. В 2007 закінчила дев'ять класів та продовжила своє навчання в ДНВЦ-2 та здобула технічну освіту.

В 2010 році вступила в Бердянський державний педагогічний університет та здобула вищю освіту, та отримала диплом спеціаліста Організатор початкової освіти,вчитель початкової школи,практичний психолог.

В 2010 році прийнята в Васильківську СЗШ № 3. А в 2014 році була прийнята на посаду вихователя Васильківського НВК № 3. На даний час працюю займаю цю посаду.

Патріотичне виховання

Патріотичне виховання


Наші діти - зерна нації. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім'ї та дитячому садку, посіяти в душу вихованців зернятка пам'яті народної та духовності, здоров'я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра - і виросте колосисте поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої нації держави. Нещодавно на базі Соколянського НВК І-ІІІ ст. Мостиського району проводився кущовий етап фестивалю «Великоднє сонечко». Вихованці старшої групи "Ангелятко" виконали пісню- танок "Ой на горі павочка". Вірш у виконанні Салук Роксолани про дивну пору Воскресіння не залишив байдужим нікого. Діти отримали велику хвилю оплесків і особливу подяку від методиста районного відділу освіти Стецини М.О. за активну участь у фестивалі. Наші вихованці дуже люблять співати гаївки, водити веснянки, тому вони з великим задоволенням та радістю відтворювали народні звичаї та обряди.

Дитинство – це важливий і неповторний період формування особистості. Саме в цей період дитина формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуває необхідні знання, вміння та навички. В цей період діти потребують найбільшої уваги. Від розумного ставлення до дитячих проблем, інтересів та потреб залежить доля кожної дитини у формуванні цілісної особистості.

     В наш час зміст дошкільної освіти спрямований на збереження дитячої субкультури, зорієнтований на цінності та інтереси дитини. У свідомості дитини-дошкільника закладаються фундаментальні світоглядні поняття, моральні цінності, переконання. Першим соціальним осередком дитини є сім’я. Тому так важливо дати системні знання про сім’ю, родину, історію свого роду. Саме осмисленні найвідоміших і найближчих явищ та подій формується національна свідомість  дитини й перед нею розкриваються перспективи пізнання світу.
     Цілі і завдання національної системи виховання досягаються насамперед через глибоке і всебічне оволодіння дітьми змісту освіти, який має втілювати в собі національні та загальнолюдські цінності і реалізується такими основними шляхами, засобами:
 

1. РІДНА МОВА. Українська мова є однією з найдавніших і розвинутіших мов світу. Вона має багатовікову історію свого розвитку, тому скарбниця її виражальних засобів, пізнавально-навчальних прийомів практично невичерпна. За ступенем поширення на планеті українська мова перебуває в другому десятку мов світу, а за кількістю своїх носіїв займає друге місце серед слов’янських народів. Вона надзвичайно багата лексично, граматично і інтонаційно, тому за своїми можливостями здатна виконувати велику культуротворчу, духовнотворчу, народотворчу історичну роль. 2. РОДОВІД. Засобами рідної мови діти найбільше усвідомлюють ідейно-моральні цінності родоводу, його основоположну роль у житті людини, нації, її культури і духовності. Від роду до народу, нації – такий природний шлях розвитку кожної дитини, формування її гуманістичної суті, патріотичної спрямованості, національної свідомості і повноцінності, громадської зрілості. В умовах вивчення свого роду, продовження його справ, реалізації мрій і надій, тобто в процесі родовідного виховання виникають психологічний комфорт, упевненість у своїх силах і можливостях. Сім’я, школа, громадськість виробляють потребу в кожній дитині знати свій родовід, вивчати своє генетичне коріння, родовідне дерево.

3. РІДНА ІСТОРІЯ. З історії родоводу починається історія рідного народу. Українська система виховання ґрунтується на фактах, відомостях, наукових знаннях історії Батьківщини – України. Її історія розкриває найцінніше духовне багатство – знання про виникнення, становлення і розвиток свого народу, нації, Вітчизни. Вивчаючи історію України, вихованці глибоко засвоюють першоджерела, витоки духовності рідного та інших народів, які здавна живуть на території нашої Держави. У системі національного виховання і освіти знання історії рідного народу є базовим для вивчення історії всього світу. Вивчення історії рідного народу відіграє особливу роль у вихованні національно свідомого громадянина. Огієнко висловлював думку про те, що «Кожен народ, пише він, глибоко шанує свою історію, бо вона – дума його, серце його. Історія – це основа нації».

Методична скарбничка

Мій блог

Мій сайт

Моя почта

Корисні посилання

Вікі стаття