Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо з теми "Біоритми життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вдалі моменти)
(Вдалі моменти)
Рядок 34: Рядок 34:
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
  
Обговорення, відбувається упродовж всієї навчальної теми, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти.Консультації вчителя та іншої аудиторії використовуються для надання зворотнього зв’язку щодо покращення презентації. --[[Користувач:Мошнякова Людмила|Мошнякова Людмила]] ([[Обговорення користувача:Мошнякова Людмила|обговорення]]) 23:01, 27 квітня 2016 (EEST)
+
Упродовж всього виконання проекту, учні використовують форми зворотнього зв’язку та cамооцінювання – для кращого розуміння того, що від них очікується.
 +
Форма оцінювання презентації необхідна для самооцінювання учнями своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку однокласників. --[[Користувач:Мошнякова Людмила|Мошнякова Людмила]] ([[Обговорення користувача:Мошнякова Людмила|обговорення]]) 23:09, 27 квітня 2016 (EEST)
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==

Версія за 22:09, 27 квітня 2016


План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

План чіткий, конкретно сформульовані ключові, тематичні та змістові запитання. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:49, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

Все сподобалось. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:49, 27 квітня 2016 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Оцінювання роботи учнів відбувається впродовж всього проекту.Для визначення попередніх знань учнів щодо теми, та того, що саме вони знають про біоритми в житті людини, проводяться опитування, обговорення. Записи в журналах спостережень, здійснюються для кращого розуміння змісту роботи. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:52, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

Все сподобалось. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:52, 27 квітня 2016 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Учні об’єднуються у групу, визначають проблему, формулюють дослідницькі завдання, обирають методи дослідження, аналізують отримані дані, оформлюють висновки.З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою ЗХД-схеми. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:54, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

Сподобалось усе. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:55, 27 квітня 2016 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Упродовж всього виконання проекту, учні використовують форми зворотнього зв’язку та cамооцінювання – для кращого розуміння того, що від них очікується. Форма оцінювання презентації необхідна для самооцінювання учнями своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку однокласників. --Мошнякова Людмила (обговорення) 23:09, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

Усе сподобалось. --Мошнякова Людмила (обговорення) 23:01, 27 квітня 2016 (EEST)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Доречним є те, що спілкування учнів організовано на спеціальному блозі, у якому вони беруть участь у дискусії, коментують думки один одного. --Мошнякова Людмила (обговорення) 23:07, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Вчитель заздалегідь обговорює з учнями основні етапи проектної роботи, оголошує ключове і тематичні питання та вказує на цілі, які мають бути досягнуті в кінці роботи, також пояснює, які нові знання та навички вони отримають під час роботи над проектом, знайомить, як безпечно працювати в Інтернеті, проводить поточний та кінцевий контроль. --Мошнякова Людмила (обговорення) 22:59, 27 квітня 2016 (EEST)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ