Відмінності між версіями «25.04.16.Вінниця.Модуль8.Група4»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
{|border 1 | {|border 1 | ||
| − | |Проблеми | + | !style="background-color:#E8E8E8;"|Проблеми| |
| − | |Шляхи вирішення | + | !style="background-color:#E8E8E8;"|Шляхи вирішення |
|- | |- | ||
|Учні не знають критеріїв оцінювання. | |Учні не знають критеріїв оцінювання. | ||
Версія за 13:16, 27 квітня 2016
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| Проблеми| | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Учні не знають критеріїв оцінювання. | Ознайомити учнів з критеріями оцінювання. |
| Оцінювання для учнів складний вид діяльності. | Дати змогу дітям оцінювати самостійно, але при потребі відкорегувати їх. |
| Не вміння учнів ставити коректні питання. | Допомогти дітям в формулюванні запитань, корегувати помилки учнів. |
| Учні не в змозі відчути себе в центрі навчального процесу. | Надати кожному учневі завдання, за яке відповідальний тільки він. |
| Учні прагнут до винагород, а не до того, щоб чогось навчитися. | Провести факультатив для учнів, на якому обговорити з дітьми дане питання, щоб діти зрозуміли що корисніше для них. |
| Учні уникають важких завдань, тому що не впевненні що вирішать завдання. | Проводити гуртки з завданнями підвищеної складності. |
| Учні рідко ставлять питання, оскільки бояться невдач. |