Відмінності між версіями «Навчальний проект Вашкеби Лариси Іванівни на тему: Народна драма.І.Карпенко-Карий "Сто тисяч"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Вік учнів, клас)
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
8клас , 13-14 років
+
8 клас , 13-14 років
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=

Версія за 16:05, 19 квітня 2016


Назва навчальної теми

Національна драма. Іван Карпенко-Карий «Сто тисяч»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література

Вік учнів, клас

8 клас , 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, взаємооцінювання та самооцінювання виконаної роботи, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. У роботі зі списком їм можуть допомагати батьки. Також батькам повідомляється, що за європейськими стандартами до 2/3 виконаної роботи – це тільки початковий рівень. Оцінювання здійснюється вчителем щотижня на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно вивчаються публікації блогу дослідження. Наприкінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня за допомогою Форми оцінювання самоспрямування у навчанні.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводитьсяоцінювання, взаємооцінювання та самооцінювання виконаної роботи, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список оцінювання, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. У роботі зі списком їм можуть допомагати батьки. Також батькам повідомляється, що за європейськими стандартами до 2/3 виконаної роботи – це тільки початковий рівень. Оцінювання здійснюється вчителем щотижня на основі спостережень за допомогою контрольних форм оцінювання спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно вивчаються публікації блогу дослідження. Наприкінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня за допомогою Форми оцінювання самоспрямування у навчанні.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

RTENOTITLE С14.JPG

1 тиждень:

Ознайомлення з учительською презентацією

Ознайомлення учнів з блогом для фасилітації процесу. Обмін електронними адресами та логінами для роботи в мережі (інструкції, підказки, якщо захворів). Вибір партнерів для виконання проекту «Мозковий штурм» для пошуку тем для проекту. Обговорення сценарію проекту та питань: Ключове запитання - Гроші – це добро чи зло?! Тематичні запитання - У чому зв’язок грошей і влад?

Чи все у житті вимірюється грошима?

У чому згубна влади грошей над людиною?

 Які життєві цінності героїв?

Змістові запитання - Який вплив грошей на героїв п’єси? У чому виявляється хижацька натура Калитки? Який вплив грошей на майбутнє героїв п’єси? Які твори(герої) мають відношення до проблеми грошей? . Додаткові заняття з ІКТ для учнів, що не досить добре ними володіють. Пошук своїх тем в джерелах (друкованих та Інтернеті) та збір інформації. Вчитель представляє учням контрольні списки оцінювання робіт, і проводить їх обговорення з подальшим удосконаленням (з огляду на зауваження учнів).

2-3 тиждень:
Закріплення (або актуалізація за допомогою вчителя) основ роботи MS PowerPoint та MS Publisher, роботи з блогами та вікі. Збір інформації.Обробка інформації. Узагальнення своїх здобутків. Консультації з учителем та попередній перегляд продуктів діяльності 

4 тиждень:

Ознайомлення учнів зі створеним учителем прикладом учнівського продукту. Обговорення власного проекту. Оформлення проекту Прикінцеві консультації з керівником проекту та запрошеними фахівцями Попередній захист Протягом усієї роботи над проектом вчитель використовує електронну пошту для нагадування учням про наближення до наступного етапу роботи над проектом. Службу миттєвих повідомлень вчитель використовує для консультування учнів по мірі виникнення проблем чи питань (або в разі хвороби дітей).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вашкеба Лариса Іванівна

Фах, навчальний предмет

Українська література

Навчальний заклад

Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2

Місто\село, район, область

Томаківка, Томаківського району ,Дніпропетровської області

Контактні дані

телефон 056-668-2-22-51

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.04-23.04.2016

Місце проведення тренінгу

Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, кабінет інформатики

Тренери

Кисляченко Наталія Анатоліївна