Відмінності між версіями «Конфлікт і шляхи його подолання»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: <p align=centr> '''<big><big>Конфлікт</big></big>''' - це зіткнення протележних інтересів,думок,поглядів; с...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
<p align=centr> '''<big><big>Конфлікт</big></big>''' - це зіткнення протележних інтересів,думок,поглядів; серйозні розбіжності; гостра суперечка.  
+
<p align=centr> '''Поняття«конфлікт» Що таке «конфлікт»?'''''''
• ''<big>Рівні конфліктів</big><big>Великий текст</big>'' --[[Користувач:Іванова Дарина Олександрівна|Іванова Дарина Олександрівна]] ([[Обговорення користувача:Іванова Дарина Олександрівна|обговорення]]) 22:18, 12 квітня 2016 (EEST)
+
'''Конфлікт'''<big></big> - це зіткнення протележних інтересів,думок,поглядів; серйозні розбіжності; гостра суперечка.  
+
• '''Рівні конфліктів''' <big></big>
# внутрішньоособистісний – в даному типі конфлікту сторонами, які конфліктують, є різні компоненти духовної структури людини, причому це можуть бути компоненти одного рівня, наприклад, у ситуації боротьби мотивів або зіткнення двох життєвих принципів.
+
''внутрішньоособистісний'' – в даному типі конфлікту сторонами, які конфліктують, є різні компоненти духовної структури людини, причому це можуть бути компоненти одного рівня, наприклад, у ситуації боротьби мотивів або зіткнення двох життєвих принципів.
# • міжособистісний - це більш поширений тип конфлікту, де в ролі учасників постають дві особи, кожна з яких є суб’єктом – носієм певних цінностей, інтересів та думок.  
+
''міжособистісний'' - це більш поширений тип конфлікту, де в ролі учасників постають дві особи, кожна з яких є суб’єктом – носієм певних цінностей, інтересів та думок.  
# • між особою та групою -виробничі та навчальні групи встановлюють певні норми поведінки. Кожен повинен додержуватися, дотримуватися їх, щоб отримати визнання даною неформальною групою як її учасник і тим самим задовольнити свої соціальні потреби. Однак, якщо очікування групи заходять у суперечності з очікуваннями окремої особистості, може виникнути конфлікт.  
+
''між особою та групою'' -виробничі та навчальні групи встановлюють певні норми поведінки. Кожен повинен додержуватися, дотримуватися їх, щоб отримати визнання даною неформальною групою як її учасник і тим самим задовольнити свої соціальні потреби. Однак, якщо очікування групи заходять у суперечності з очікуваннями окремої особистості, може виникнути конфлікт.  
# • міжгруповий - будь-яка організація складається з певних формальних і неформальних груп, між якими можуть виникати конфлікти. Найчастіше конфлікт виникає через розбіжності в цілях чи інтересах функціональних структурних груп, які просто не в змозі мирно співіснувати, оскільки всередині будь-якої групи постійно відбувається динамічний розвиток, змінюються цілі, завдання, що поступово входять у суперечки </p>
+
''міжгруповий'' - будь-яка організація складається з певних формальних і неформальних груп, між якими можуть виникати конфлікти. Найчастіше конфлікт виникає через розбіжності в цілях чи інтересах функціональних структурних груп, які просто не в змозі мирно співіснувати, оскільки всередині будь-якої групи постійно відбувається динамічний розвиток, змінюються цілі, завдання, що поступово входять у суперечки
 +
 
 +
</p>
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Категорія:Курси Веб 2.0]]

Версія за 21:27, 12 квітня 2016

Поняття«конфлікт» Що таке «конфлікт»?'' Конфлікт - це зіткнення протележних інтересів,думок,поглядів; серйозні розбіжності; гостра суперечка. • Рівні конфліктів внутрішньоособистісний – в даному типі конфлікту сторонами, які конфліктують, є різні компоненти духовної структури людини, причому це можуть бути компоненти одного рівня, наприклад, у ситуації боротьби мотивів або зіткнення двох життєвих принципів. • міжособистісний - це більш поширений тип конфлікту, де в ролі учасників постають дві особи, кожна з яких є суб’єктом – носієм певних цінностей, інтересів та думок. • між особою та групою -виробничі та навчальні групи встановлюють певні норми поведінки. Кожен повинен додержуватися, дотримуватися їх, щоб отримати визнання даною неформальною групою як її учасник і тим самим задовольнити свої соціальні потреби. Однак, якщо очікування групи заходять у суперечності з очікуваннями окремої особистості, може виникнути конфлікт. • міжгруповий - будь-яка організація складається з певних формальних і неформальних груп, між якими можуть виникати конфлікти. Найчастіше конфлікт виникає через розбіжності в цілях чи інтересах функціональних структурних груп, які просто не в змозі мирно співіснувати, оскільки всередині будь-якої групи постійно відбувається динамічний розвиток, змінюються цілі, завдання, що поступово входять у суперечки