Відмінності між версіями «Портфоліо для учнів 7 класу з предмету фізична культура за темою: Як душевна краса стає красою зовнішньою?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
[https://drive.google.com/file/d/0B8Ud44XSWLiqQlg3TWprbHFCb1U/view?usp=sharing%20%20План%20вивчення%20теми. https://drive.google.com/file/d/0B8Ud44XSWLiqQlg3TWprbHFCb1U/view?usp=sharing  План вивчення теми.]
+
[https://drive.google.com/file/d/0B8Ud44XSWLiqQlg3TWprbHFCb1U/view?usp=sharing  План вивчення теми.]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 15:32, 9 червня 2015


Назва навчальної теми

«Як душевна краса стає красою зовнішньою?»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура,історія.

Вік учнів, клас

7 клас 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 7 класу з теми : «Як досягти гармонії в сучасному світі?». Учні мають вивчити й впроваджувати в повсякденну практику комплексами вправ на всі групи м’язів розвинути свої функціональні можливості, з урахуванням сучасних тенденцій здорового способу життя, засобами рухових та спортивних ігор.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту я буду використовувати опитування у формі анкетування, бесіди, працюватиму із таблицями «ЗХД». Впродовж роботи над проектом буду використовувати анкетування,тести, консультації, для організації роботи в групах та самооцінки. Наприкінці роботи над проектом використаю змагально -тренувальний метод гри та таблицю «ЗХД», щоб презентувати продукт учнівської праці та інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель ознайомлює учнів з ключовими питаннями проекту, представляє попередні проектні роботи учнів, коротко аналізує їх переваги та недоліки, наводить учням власний приклад учнівської роботи, пропонує інтернет – джерела для пошуку інформації, способи та інструменти для організації інтернет-спілкування у групах та спільного вирішення проблем, пропонує обдарованим учням додаткові завдання. Учні аналізують поставлені ключове та тематичне запитання,обговорюють шляхи пошуку відповідей на них, обдаровані учні дають відповіді на додаткові запитання, запропоновані вчителем. У процесі виконання проектних робіт учитель здійснює спостереження за діяльністю учнів, допомагає учням здійснювати пошук інтернет – ресурсів, здійснює поточне оцінювання зробленої роботи та прогресу учнів(порівнюючи отримані результати з критеріями, поданими у формі оцінювання блогу) Учні створюють блоги для представлення результатів своїх робіт та рефлексії, здійснюють пошук інформації в мережі Інтернет, аналіз та обробку отриманої інформації, проводять власні дослідження, опитування чи анкетування, дають відповіді на поставлене тематичне запитання. По закінченню проектної роботи учитель організовує презентацію учнями своїх проектних робіт та їх обговорення, організовує оцінювання як робіт учнів, так і їх діяльності у процесі виконання робіт, пропонує учням оцінити використані інтернет-ресурси, за результатами власного та групово7го оцінювання та само оцінювання проводить нагородження учнів за різними номінаціями. Учні представляють свої роботи для обговорення та оцінювання, проводять остаточну оцінку використаних інтернет – ресурсів, розміщують у своїх блогах результати такого оцінювання та посилання на сайти з найбільш корисними та достовірними матеріалами, планують подальшу діяльність, спрямовану на вдосконалення своїх проектих робіт

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оберемок Денис Григорович

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної кутьтури та тренер по футболу.Фізична культура та Захист Вітчизни.

Навчальний заклад

Вільненський НВК "Школа- дошкільний заклад".

Місто\село, район, область

С.Вільне,Новомосковського району,Дніпропетровської області.

Контактні дані

oberemok.den31199213fcdd@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19-31 січня 2015 року.

Місце проведення тренінгу

Черкаська ЗОШ,Новомосковського району,Дніпропетровської області.

Тренери

Ткачук О.К.