Відмінності між версіями «Портфоліо Свєтлової Тетяни з теми "У пошуках числа Пі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальна тема (як записано в програмі))
(Стислий опис проекту)
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
У результаті участі в проекті учні сформують навички дослідницької діяльності на основі спільної праці, уміння використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, організації досліджень та оцінювання інформації; навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати, вірно та творчо використовувати дані для створення блогу, вікі-статті, мультимедійної презентації ; набуватимуть досвіду прийняття відповідальності за результати спільної роботи.   
+
В проекті задіяні учні 9 класу. В ході роботи вони досліджують хронологію обчислення, методи обчислення числа πі , історію числа πі,цікаві факти про це число.У результаті участі в проекті учні сформують навички дослідницької діяльності на основі спільної праці, уміння використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, організації досліджень та оцінювання інформації; навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати, вірно та творчо використовувати дані для створення блогу, вікі-статті, мультимедійної презентації ; набуватимуть досвіду прийняття відповідальності за результати спільної роботи.   
У проекті планується об’єднати учнів у 4 групи, до складу яких будуть входити: кореспонденти (проводять опитування та збирають цікаві факти про число πі, створюватимуть блог «Клуб шанувальників числа πі», дослідники (проводять опитування та збирають відомості про те, скільки знаків після коми має число πі, результатом їх роботи буде вікі-стаття «Гонка за знаками числа πі»), історики досліджують історію обчислення числа πі, результатом їх роботи є мультимедійна презентація «У пошуках числа πі», аналітики досліджують практичні  методи обчислення числа πі, результат роботи –мультимедійна презентація «Способи обчислення числа πі»  .
+
У проекті планується об’єднати учнів у 4 групи, до складу яких будуть входити: кореспонденти (проводять опитування та збирають цікаві факти про число πі, створюватимуть блог «Клуб шанувальників числа πі», дослідники (проводять опитування та збирають відомості про те, скільки знаків після коми має число πі, результатом їх роботи буде вікі-стаття «Гонка за знаками числа πі»), історики досліджують історію обчислення числа πі, результатом їх роботи є мультимедійна презентація «У пошуках числа πі», аналітики досліджують практичні  методи обчислення числа πі, результат роботи – мультимедійна презентація «Способи обчислення числа πі»  .
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 16:36, 7 лютого 2012


Назва навчальної теми (творча назва)

У пошуках числа пі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

навчальний проект з геометрії, інтегрований з алгеброю, інформатикою

Навчальна тема (як записано в програмі)

Геометрія, 9 клас, (§2, тема «Правильні многокутники», п.7 «Довжина кола. Площа круга»).

Вік учнів, клас

15 років, 9 клас

Стислий опис проекту

В проекті задіяні учні 9 класу. В ході роботи вони досліджують хронологію обчислення, методи обчислення числа πі , історію числа πі,цікаві факти про це число.У результаті участі в проекті учні сформують навички дослідницької діяльності на основі спільної праці, уміння використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, організації досліджень та оцінювання інформації; навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати, вірно та творчо використовувати дані для створення блогу, вікі-статті, мультимедійної презентації ; набуватимуть досвіду прийняття відповідальності за результати спільної роботи. У проекті планується об’єднати учнів у 4 групи, до складу яких будуть входити: кореспонденти (проводять опитування та збирають цікаві факти про число πі, створюватимуть блог «Клуб шанувальників числа πі», дослідники (проводять опитування та збирають відомості про те, скільки знаків після коми має число πі, результатом їх роботи буде вікі-стаття «Гонка за знаками числа πі»), історики досліджують історію обчислення числа πі, результатом їх роботи є мультимедійна презентація «У пошуках числа πі», аналітики досліджують практичні методи обчислення числа πі, результат роботи – мультимедійна презентація «Способи обчислення числа πі» .

Повний План вивчення теми

Відношення довжини кола до діаметра. Формула для обчислення довжини кола. Формула для обчислення довжини дуги кола. Формула для обчислення площі круга. Круговий сектор, круговий сегмент. Формула для обчислення площі кругового сегмента, кругового сектора.

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Приклад проектної діяльності учнів - Wiki стаття " Історія числа ПІ"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери