Відмінності між версіями «Портфоліо Корецька Н.А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B7hkgU3uaU46dmJkUG9CSlN4WnM/view?usp=sharing План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
 
+
Упродовж вивчення всієї теми проводиться оцінювання, щоб розвивати в учнів навички мислення навички при розробці змісту навчальних проектів. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання з використанням презентації вчителя. Вчителиь використовує таблиці ЗХД, питальник і  асоціативний кущ. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Вчитель використовує форму оцінювання блогу, форму оцінювання презентацій. Для критичного і об’єктивного оцінювання використовується самооцінювання. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запрошую учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за  бюлетеня, створеного предмета і учнівських письмових відповідей на запитання. Протягом усього проекту використовується електронний журнал. За допомогою спеціальної форми оцінюється спільний проект.
  
 
=Діяльність учнів і вчителя (скопіювати з Плану посилання та відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів і вчителя (скопіювати з Плану посилання та відповідні документи)=

Версія за 13:16, 8 квітня 2015

МИ – ГОСПОДАРІ ШКОЛИ

Назва навчальної теми

МИ – ГОСПОДАРІ ШКОЛИ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Екологія

Вік учнів, клас

11-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Ми – господарі школи» - екологічний проект, основною метою якого є виховання розуміння сучасних проблем довкілля й усвідомлення їх актуальності для своєї країни, рідного краю, всього людства, а також розвиток особистої відповідальності за стан довкілля на національному і глобальному рівнях, залучення учнів школи до справи облаштування та прибирання пришкільних ділянок та парків села. Очікувані результати: формування у молодого покоління нової культури взаємовідношення з природою – культури, що поєднує право користування природними благами і відповідальність за стан навколишнього природного середовища, засновану на розумінні цінності природи. Предмет діяльності: - сприяння розвитку екологічної самосвідомості населення; - сприяння проведенню навчально-просвітницьких заходів з екологічних питань; - сприяння проведенню природоохоронних заходів; - впровадження концепції систематичної екологічної освіти в закладах освіти; - організація конференцій громадськості, навчальних семінарів, тренінгів, екологічних шкіл; - участь та організація культурно-масових, природоохоронних, просвітницьких та інших заходів.


План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж вивчення всієї теми проводиться оцінювання, щоб розвивати в учнів навички мислення навички при розробці змісту навчальних проектів. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання з використанням презентації вчителя. Вчителиь використовує таблиці ЗХД, питальник і асоціативний кущ. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Вчитель використовує форму оцінювання блогу, форму оцінювання презентацій. Для критичного і об’єктивного оцінювання використовується самооцінювання. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запрошую учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за бюлетеня, створеного предмета і учнівських письмових відповідей на запитання. Протягом усього проекту використовується електронний журнал. За допомогою спеціальної форми оцінюється спільний проект.

Діяльність учнів і вчителя (скопіювати з Плану посилання та відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Корецька Наталія

Фах, навчальний предмет

педагог-організатор

Навчальний заклад

Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Хмельницька обл. Дунаєвецький р-он с.Іванківці

Контактні дані

korotuncka1988@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23.03.2015 - 06.04.2015

Місце проведення тренінгу

Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Цапар Юлія Анатоліївна