Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту Нікітіної Галини Георгіївни "У світі трикутників"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 21: Рядок 21:
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Eho2tKGxF3LVBZMDNCMDJNNmM/edit?usp=sharing План вивчення теми ]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Eho2tKGxF3LVBZMDNCMDJNNmM/edit?usp=sharing План вивчення теми ]
 +
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Eho2tKGxF3Y1JSd1NNQThONWM/edit?usp=sharing План впровадження проекту]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Eho2tKGxF3Y1JSd1NNQThONWM/edit?usp=sharing План впровадження проекту]
  

Версія за 19:48, 26 березня 2015


Назва навчальної теми

Трикутники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, алгебра, інформатика, історія, технології.

Вік учнів, клас

12 - 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Трикутники». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у три групи згідно їх побажань та нахилів, виявлених в ході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою, добір та розв’язування задач з обраної теми, знаходження в ході практичного експерименту ортоцентру та центру ваги трикутника. Продукт діяльності учнів у проекті: Wiki-стрінка або учнівський блог за темою: “У світі трикутників”

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.Починають знайомитись с презентацією вчителя.

Учні використовують презентацію учителя, форму "Що я знаю", "З-Х-Д", публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом, а також Самоспрямування-нагадування та підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з геометрії учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою Контрольного списку запитань до рефлексії та форми оцінювання блогу.

Опитувальник

Діаграма

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Проект з геометрії для учнів 7 класу "У світі трикутників" передбачає формування інтересу учнів до вивчення геометрії. За тиждень до початку роботи над проектом вчитель готує публікацію для учнів про метод проектів та навички XXI століття.На початку роботи над проектом учні розділяться на три групи "Історики", "Дослідники", "Практики". Кожна група отримає конкретне завдання. Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про відомих геометрів,"цікаві" точки трикутника, навчаться знаходити центр мас та ортоцентр трикутника.Також вони мають дійти висновку, де знання про трикутник знадобляться їм у житті. Вони навчаться застосовувати знання з всесвітньої історії, фізики, знання комп’ютерних технологій. За результатами дослідницької роботи буде створено або блог, або публікацію (для створення публыкації сожна використати шаблон). В процесі роботи з метою перевірки досягнутого рівня вони пройдуть тестування, здобудуть навички самооцінки. Учні шукають інформацію в Інтернеті по темі свого блогу, ознайомлюються з презентацією про авторське право, вчаться зберігати анотовані посилання на використані джерела, оформляти списки використаних джерел, ознайомлюються зі змістом статті про плагіат, отримують форму оцінювання і визначають чи годяться ці сайти для використання в навчальному дослідженні. Ознайомлюються з правилами етикету електронного спілкування

публікація вчителя Приклад учнівського блогу

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Нікітіна Галина Георгіївна

Фах, навчальний предмет

математика


Навчальний заклад

КЗО гімназія №3 м. Дніпропетровська

Місто\село, район, область

Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25 - 30 березня 2013

Місце проведення тренінгу

КЗО гімназія №3 м. Дніпропетровська

Тренери

Вовк Тетяна Віталіївна