Відмінності між версіями «Портфоліо Марченко Ліни Юріївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на  запитаннях мережевого опитувальника, які попередньо записані вчителем для учнів та виставлені на блозі, з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка та мультимедійного  продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання учнівської презентації для самооцінювання  свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж  форма оцінювання.  Запитання, які прописані в учительській презентації до  проекту  допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми  учнів, запропонувавши їм відповісти на запитання, прописане у діаграмі Вена  та запропонувавши їм поставити відповідні відмітки у Контрольний  список мультимедійної презентації до проекту «Як змінюють полімери кожноденне життя людини» та у Контрольний список самоспрямування у навчанні.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 12:01, 26 березня 2015


Назва навчальної теми

Як я і моя родина використовуємо полімери

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія,екологія, основи здоров’я, біологія.

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконуючи проект з теми «Як я і моя родина використовуємо полімери» учні 9 класу будуть об’єднані в групи(по 2-4 учні). Також діти дослідять галузі та способи використання пластмас у побуті, правила безпечного використання цих речовин, перспективні способи їхнього використання та екологічні проблеми, пов’язані з неправильними способами утилізації пластмас. Учні виступають у ролі хіміків-дослідників, лікарів, екологів. Також діти виконують ряд дослідів по вивченню властивостей полімерів. Продуктами діяльності учнів в проекті можуть бути презентації, фотографії, звіти, буклети.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на запитаннях мережевого опитувальника, які попередньо записані вчителем для учнів та виставлені на блозі, з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка та мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання учнівської презентації для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Запитання, які прописані в учительській презентації до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів, запропонувавши їм відповісти на запитання, прописане у діаграмі Вена та запропонувавши їм поставити відповідні відмітки у Контрольний список мультимедійної презентації до проекту «Як змінюють полімери кожноденне життя людини» та у Контрольний список самоспрямування у навчанні.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери