Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту "Режим дня"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Фах, навчальний предмет)
Рядок 45: Рядок 45:
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Вчитель початкових класів
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==

Версія за 11:20, 26 березня 2015


Режим дня

Назва навчальної теми (творча назва)

Режим дня

Основи здоров'я. Інформатика

6-7 років, 1 клас

=Навчальний проект на тему "Режим дня", розрахований на учнів 1-го класу. У проекті діти будуть вчитися вирішувати проблеми, приймати рішення, складати власний режим дня та розповідатимуть про нього за допомогою власної презентації. Проект є інтегрованим. Учням належить дізнатися про планування режиму дня не тільки традиційним способом, але й за допомогою використання інформаційних технологій.=

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію до проекту та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації (продукту). Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список та списки питань за темами.

Матеріали:

Презентація вчителя

Опитувальник

З-Х-Д

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перший етап "ЗНАЄМО". На даному етапі вчитель ставить завдання учням, перевіряє їх знання на початку проекту. Діти узагальнюють знання, отримані на уроках з основ здоров'я. Учні разом з батьками шукають ресурси Інтернет, які будуть корисними. Другий етап "Творимо". Другий етап самий творчий. Учні разом з батьками створюють власні презентації. На цьому етапі ми озираємося на все, що зроблено, робимо загальні висновки. Третій етап «Захистимо». Оформлення звітів у вигляді презентацій та їх захист. Учні заповнюють останній стовпчик форми З-Х-Д. Самооцінювання та оцінювання продукту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Полішко Анна Іванівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери