Відмінності між версіями «Портфоліо Ватаманюк Тетяни Олегівни з теми:"Вільний час"»
(Створена сторінка: Портфоліо Ватаманюк Тетяни Олегівни з теми:"Вільний час" =Назва навчальної теми= Віль...) |
(→План вивчення теми (вставити файл)) |
||
Рядок 22: | Рядок 22: | ||
Розвиток в учнів комунікативних навичок, с теми "Вільний час" | Розвиток в учнів комунікативних навичок, с теми "Вільний час" | ||
− | =План вивчення теми | + | =План вивчення теми= |
[https://docs.google.com/document/d/1KBa4q3ldI62ZtcQPPCm6ijMX1G9D40ynCBOBsIEZ420/edit План вивчення уроку] | [https://docs.google.com/document/d/1KBa4q3ldI62ZtcQPPCm6ijMX1G9D40ynCBOBsIEZ420/edit План вивчення уроку] |
Версія за 21:54, 22 березня 2015
Портфоліо Ватаманюк Тетяни Олегівни з теми:"Вільний час"
Зміст
Назва навчальної теми
Вільний Час (урок з Німецької мови)
Мета уроку
практична - ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, навчати вживати вивчену лексику в розмові, тренувати в читанні текстів; розвивальна - розвивати навички аудіювання, читання, монологічного мовлення, пам´ять, вміння логічного викладу думок; виховна - виховувати в учнів вміння з користю використовувати вільний час, толерантне ставлення одне до одного під час парної роботи.
Вік учнів, клас
10 років, 5 клас
Стислий опис уроку
Розвиток в учнів комунікативних навичок, с теми "Вільний час"
План вивчення теми
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Проведення попереднього тестування для визначення навчальних потреб учнів (письмове опитування). Крім того, треба провести оцінювання під час проведення роботи, щоб зрозуміти якість виконаної учнями роботи. Учням буде надана можливість самостійно оцінити свою роботу за критеріями, які розробив учитель.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Початок уроку. Привітання. Guten Tag, liebe Kinder! Es läutet und die Stunde beginnt. Ihr habt heute gute Laune und wir können das Lied singen. Guten Tag, guten Tag. Hallo, wie geht’s? Guten Tag, guten Tag. Hallo, wie geht’s? Danke, prima, gut, Danke, prima, gut, Danke, prima, gut, Tschüs, auf Wiedersehen.
2. Повідомлення теми та мети уроку. Heute arbeiten wir weiter am Thema „Freizeit”. Das Thema unserer heutigen Stunde heißt „Am Wochenende“. In der Stunde werden wir etwas Interessantes hören, neue Wörter zu diesem Thema lernen, an der Grammatik arbeiten, Texte lesen, Übungen machen und sprechen.
3. Мовна розминка. Wir beginnen unsere Stunde mit der Mundgymnastik. 1) Hört zu und sprecht nach.
Am Montag spiele ich Computer. Am Dienstag turne ich. Am Mittwoch schwimme ich. Am Donnerstag tanze ich. Am Freitag singe ich. Am Samstag male ich. Am Sonntag faulenze ich.
2) Beantwortet meine Fragen. Was macht ihr jeden Tag?
4. Spiel „Freizeitbeschäftigungen“.
Jetzt spielen wir. Ich zeige die Bilder und ihr nennt, was machen die Kinder in der Freizeit?
Слайди 1-18 5. Повторення граматичного матеріалу: a ) Modalverben. Die Aufgaben auf den Kärtchen
1 Ergänze die Sätze mit dem Verb „können“ in der richtigen Form. 1) Ich … gut singen. 2) Ada … Klavier spielen. 3) Du … gut schwimmen. 4) Wir … Musik hören. 5) Die Kinder … Fußball spielen.
2 Ergänze die Sätze mit dem Verb „müssen“ in der richtigen Form.
1. Karin … Bücher lesen. 2. Ich … Hausaufgaben machen. 3. Wir … viel üben. 4. Du … gut lernen. 5. Die Schüler … neue Wörter lernen.
6. Перевірка домашнього завдання, AB,Üb.4,5 S.65
ІІ. Основна частина уроку 1.Введення та опрацювання лексичного матеріалу. Lexik: immer, oft, manchmal, selten, nie, besuchen, wandern, picknicken
1) Höre zu und spricht nach, Üb.1, S.83
2) Ordne die Wörter aus dem Kasten in der richtigen Reihenfolge, AB, Üb. 2, S.66
2.Розвиток навичок читання. 1) Was machen die Kinder am Wochenende oft oder manchmal? Lies zwei Erzählungen und vergleiche sie, Üb.2, S.83 2) Welche Bilder sind über Artem, welche - über Michael? Beschreibe die Bilder, ,Üb.4 S.84 Bild Nummer 1 ist über Artem. Sein Vater bastelt.
Bild Nummer 2 ist über Michael. Seine Familie wandert sehr gern. Bild Nummer 3 ist über Michael. Er hört oft Musik im Bett. Bild Nummer 4 ist über Michael. Er spielt oft Tennis. Bild Nummer 5 ist über Artem. Seine Familie sieht manchmal fern.
3. Фізкультхвилинка.
4. Розвиток навичок говоріння, Üb.2, S.83 1) Was machst du immer, oft, manchmal, selten, nie? Erzähle.
Rad fahren / Fußball spielen / Rollschuh laufen / Volleyball spielen / Bücher lesen / Gitarre spielen / Hausaufgaben machen
2)Kettenspiel „Ich kann“
Слайди 19-20
3) Was machst du am Wohchenende?
Слайд21
5. Робота в парах Was macht deine Familie am Wochenende? Sprecht zu zweit und erzählt dann in der Klasse. Gebraucht die Redemittel. a) -Was macht deine Familie am Wochenende?
-Wir gehen ins Kino / treiben Sport / spielen Tennis / sehen fern / hören Musik ... Und deine Familie? -Wir schwimmen / turnen / gehen ins Theater / besuchen Freunde / lesen Bücher ...
b) - (Annas) Familie geht ins Kino/ treibt Sport / spielt Tennis / sieht fern / hört Musik ...
- (Artems) Familie schwimmt / turnt/ geht ins Theater / besucht Freunde / liest Bücher ...
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Запис і пояснення домашнього завдання, АВ,Üb. 3,5, S.66-67 ( schriftlich ), lernt neue Wörter zum Thema. 2. Підведення підсумків уроку. War die heutige Stunde interessant? Was könnt und wisst ihr schon? Welche Wörter habt ihr gelernt? Was macht ihr am Wochenende? Ihr bekommt folgende Noten ... Die Stunde ist zu Ende, auf Wiedersehen.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Ватаманюк Тетяна Олегівна
Фах, навчальний предмет
Учитель німецької мови
Навчальний заклад
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №107 з поглибленим вивченням англійської мови
Місто\село, район, область
м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Контактні дані
робочий телефон (0564)64-15-42
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
09.02.-21.02.2015р.
Місце проведення тренінгу
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №107
Тренери
Власенко Тетяна Володимирівна