Відмінності між версіями «Портфоліо Потоцької Наталії Іванівни з теми "Українські казки"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Відомості про автора)
Рядок 35: Рядок 35:
  
  
==Фах, навчальний предмет==
+
==Вчитель географії==
  
  

Версія за 10:05, 20 березня 2015


Назва навчальної теми

Клімат України.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет-географія.Дотичні - біологія, природознавство,фізика.

Вік учнів, клас

13 - 14 років, 8 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований для учнів 8-х класів.Під час виконання якого вони ознайомляться з поняттям "клімат" "кліматотвірні чинники".Учні навчаться описувати клімат України, його основні елементи.Під час роботи над проектом учні вчаться давати характеристику клімату України, проводити аналіз і порівняння інформа- ції,робити висновки, презентувати свою роботу.

План вивчення теми (вставити файл)

1.Поняття "Клімату". 2.Основні елементи клімату. 3.Кліматотвірні чинники. 4.Кліматична карта. 5.Характеристика клімату України. 6.Синоптична карта. 7.Несприятливі атмосферні явища.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

цінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. На початку проекту учні заповнюють мережевий опитувальник , ознайомлюються з вступноюпрезентацією вчителя, Ключовими та Тематичними питаннями, обирають тему учнівського проекту для дослідження. За допомогою мозкової атаки учні обговорюють тему. Заповнюють перший та другий стовпчики З-Х-Д В продовж роботи над проектом вчитель створює графік оцінювання,

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Для роботи в проекті учні були об’єднані в декілька груп, кожен учень отримав своє завдання. На початку учні знайомляться з презентацією проекту вчителем, його темою та основними питаннями. Кожна група проводить дослідження за одним з тематичних питань, використовуючи змістові запитання. Свої дослідження вони представляють у вигляді презентацій та доповідей. Учні дискутують за власними гіпотезами, аналізують виконану роботу, синтезують отримане та роблять відповідні висновки Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання. При виконанні роботи діти створюють блог.

Відомості про автора

Міщенко Любов Вікторівна

Вчитель географії

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери