Відмінності між версіями «Портфоліо вчителя географії Грідіної Наталії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B9nmvlvsD5kYS0doR1kwOFNtYkk/view?usp=sharin|План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 13:48, 13 березня 2015


Назва навчальної теми

  • Тваринний світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Географія
  • Природознавство
  • Екологія

Вік учнів, клас

  • Пятий клас - 11років
  • Восьмий клас - 14років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

  • Дана тема вивчається у 8класі з географії та у 5 класі з природознавства.По програмі тема звучить так – «Тваринний світ України.» Вивчивши дану тему діти дізнаються багато цікавого про тварин, умови їх життя, про охорону їх.

План вивчення теми (вставити файл)

вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Вміння найти цікавий матеріал, роль кожної дитини у виготовлені презентації, подання матеріалу, розповідь учнів по темі і оформлення презентації. Діти використовували списки запитань для самоконтролю, нотатки, схеми та тести.Демонстрація.Оцінювання вчителем. оцінки виставляються на заключному етапі.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

  • При отриманні завдання вчитель допомагає складати план дослідження ,вивчає джерела інформації,діти самостійно або з допомогою дорослих проводять пошукову роботу.Учні досліджували які види тварин знаходяться у заповіднику Асканія – Нова.Чому саме ці тварини проживають на цій території.Як впливає рельєф, природні умови та ресурси. Історія виникнення заповідника. Охорона діяльність яка проводиться в заповіднику.Які тварини записані в Червоній книзі. Для з’ясування потреб учнів я здійснюю консультації, перевіряю інформацію. В Інтернеті учні знаходять інформацію по темі, малюнки, фотографії, схеми, таблиці які стосуються даної теми. Учні використовують учительську презентацію як приклад, але все одно учитель націлює, щоб учні використовували свої здібності, свої навики, свої ідеї, свої знання, своє бачення і свою творчість. Для того ,щоб презентація була цікавою і послідовною проводжу консультації, корегую інформацію,допомогаю у оформлені якщо в цьому є потреба.Оцінювання роботи проводиться після показу презентації.Дану презентацію можна використовувати і на уроках географії, природознавства,екології та образотворчого мистецтва. В навчальному процесі вчитель виступає як фасилітатор, тобто він керує навчальним процесом, спрямовує роботу на спілкування. Сам вчитель керує групами, спрямовує роботу на комунікацію. Фасилітатором називають вчителя, викладача,тренера, основне завдання якого полягає у стимулюванні та направленні самостійного пошуку інформації та спільної діяльності учнів.

Відомості про автора

Грідіна Наталія Борисівна

вчитель географії

П'ятихатська ЗШ I-III№3

місто П'ятихатки, Дніпропетровська обл

3-27-10

Відомості про тренінг

09.02.2015-21.02.2015

Місце проведення тренінгу

  • П'ятихатська ЗШI-III№1

Тренери

  • Бушуєв Андрій Валерійович