Відмінності між версіями «Портфоліо Гнутової Оксани Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку проекту вчитель використовує анкетування учнів. Перегляд вчительської презентації, роботу з таблицями «ЗХД». Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, тематичних запитань, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для інформаційного бюлетеню або контрольний список для презентації, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та  здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Впродовж роботи над проектом вчитель використовує проміжне оцінювання у формі самостійної роботи, оцінюється створення публікації, буклету. Оцінювання  здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні знайомляться та можуть використовувати форму оцінювання продукту проектної діяльності, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій, публікацій, буклетів завершених проектів.
 +
Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за публікацію, бюлетеня.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 18:12, 26 лютого 2015


Назва навчальної теми

ВІЛ\СНІД - збережи себе і свою родину

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Крс"Захисти себе від ВІЛ", біологія, валеологія, українська мова, інформатика

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розраховано на учнів 10 класу з теми «Засоби захисту від ВІЛ -інфекції». Діти об’єднуються в групи та досліджують поняття ВІЛ/СНІД/ІПСШ, стадії перебігу захворювання на ВІЛ-інфекцію, поведінка і ризики, шляхи зараження та засоби захисту від ВІЛ – інфекції. В результаті виконання роботи учні створюють презентацію, буклет, публікацію, виступають в ролі фасилітаторів перед однолітками та батьками в рамках шкільного місячника «Молодь за здоров’я»

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку проекту вчитель використовує анкетування учнів. Перегляд вчительської презентації, роботу з таблицями «ЗХД». Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, тематичних запитань, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для інформаційного бюлетеню або контрольний список для презентації, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Впродовж роботи над проектом вчитель використовує проміжне оцінювання у формі самостійної роботи, оцінюється створення публікації, буклету. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні знайомляться та можуть використовувати форму оцінювання продукту проектної діяльності, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій, публікацій, буклетів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за публікацію, бюлетеня.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Гнутова


Фах, навчальний предмет

Вчитель географії, географія, економіка, курс "Захисти себе від ВІЛ"


Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа і-ІІІ ступенів №15

Місто\село, район, область

Павлоград, Дніпропетровська область

Контактні дані

okamelia9@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.02.2015-21.02.2015


Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей


Тренери

Бондарева Раїса Григорівна