Відмінності між версіями «Портфоліо Гребень Ольга Ленідівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 42: Рядок 42:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Напередодні дослідження проекту вчитель інформує батьків про ефективність методу проектів у вигляді [https://docs.google.com/open?id=0B44De9TUi6xpbTNVUzJLSEd0RlE буклету].
 +
 +
'''На початку проекту:'''
 +
 +
Учитель формулює назву проекту, основні, проблемні, змістові питання,[https://docs.google.com/open?id=0B44De9TUi6xpOXJyWDdELUdydFU презентацію для учнів].
 +
Учитель проводить бесіду про основні завдання проекту.
 +
Учні переглядають вчительську презентацію, виконують завдання з формуючого
 +
оцінювання [заповнюють таблицю ЗХД]  і об'єднуються в 3 групи(2учня).
 +
 +
І група «Теоретики» досліджують питання:
 +
Чи може віртуальне спілкування замінити «живе» спілкування ?
 +
Інтернет - друг чи ворог?
 +
Які є служби Інтернету?
 +
Де можна спілкуватися в Інтернеті?
 +
Недоліки інтернет -спілкування.
 +
ІІ група «Дослідники» проводять опитування серед однолітків «“Цінності мого життя” та «Найбільш поширені служби Інтернет серед учнів»
 +
ІІІ група «Дизайнери» - оформляють, аналізують та синтезують інформацію для вирішення проблем та відповідей на запитання.
 +
Створюють презентацію.
 +
 +
В групах здійснюється складання планів дослідження  та розподіл обов’язків обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі реалізації проекту, пошук необхідної інформації.
 +
 +
'''В ході проекту:'''
 +
 +
Усі групи узагальнюють та систематизують отримані результати, після чого результати своєї роботи оформлюють і представляють у вигляді [ учнівської презентації].
 +
 +
 +
'''Наприкінці проекту:'''
 +
 +
Вчитель проводить оцінювання діяльності учнів згідно розроблених критеріїв, разом з учнями
 +
обговорюють та аналізують результати роботи, завершують заповнення таблиці ЗХД.
 +
 +
Учні виконують [самооцінювання] та рефлексію.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:29, 26 лютого 2015


Назва навчальної теми

Смак спілкування

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Смак спілкування» розрахований на учнів 10 класу відповідає державній освітній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика». Забезпечує вивчення теми « Служби Інтернету». Діяльність учнів: На першому етапі – Учні ознайомлюються з презентацією вчителя, ключовими та тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження. На другому етапі – Проходять тестування по темі «Служби Інтернету». Після отримання позитивної оцінки за тестування, учні можуть перейти до третього етапу – роботи в проекті. На цьому етапі:

1група – «Теоретики» шукають інформацію в Інтернеті, опрацьовують літературу в бібліотеці, щоб відповісти на питання: «Чи може комп’ютер замінити друзів?», «Інтернет – друг чи ворог?». Створюють групову презентацію та презентують її перед «дослідниками».

2група – «Дослідники» проводять опитування щодо основних людських цінностей та яким найбільше службам Інтернету учні надають перевагу, також досліджують позитив і негатив віртуального спілкування. Аналізуючи отриману інформацію створюють правила безпечного перебування в ньому.

3група – «Дизайнери» Оформляють, аналізують та синтезують інформацію для вирішення проблем та відповідей на запитання. Створюють презентацію.

ІV етап – Учні складають кросворди. Створюють публікації та веб – сайт для шанувальників віртуального світу. На цій сторінці учні зможуть постійно розміщувати свої та надіслані іншими роботи.

План вивчення теми (вставити файл)

[План]

[План впровадження]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку виконання проекту:

тестування учнів з метою виявлення їхніх знань [анкета,як соціологічне опитування],разом з учня [ створення таблиці ЗХД] для виявлення інтересів учнів з даної теми та складання і затвердження групових планів роботи над проектом [(підказки до планування)].

Впродовж роботи над роботи:

поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв створення презентації, [контрольного списку презентації ], [ самооціювання учнів у груповій діяльності.]

Наприкінці роботи над проектом:

[ заповнення таблиці ЗХД ] та [робота з асоціативним кущем ]для перевірки виконання мети (чи знайшли учні відповіді на проблемні питання, які вони собі ставили на початку роботи), оцінювання результатів учнівських робіт згідно критеріїв.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Напередодні дослідження проекту вчитель інформує батьків про ефективність методу проектів у вигляді буклету.

На початку проекту:

Учитель формулює назву проекту, основні, проблемні, змістові питання,презентацію для учнів. Учитель проводить бесіду про основні завдання проекту. Учні переглядають вчительську презентацію, виконують завдання з формуючого оцінювання [заповнюють таблицю ЗХД] і об'єднуються в 3 групи(2учня).

І група «Теоретики» досліджують питання: Чи може віртуальне спілкування замінити «живе» спілкування ? Інтернет - друг чи ворог? Які є служби Інтернету?

Де можна спілкуватися в Інтернеті?

Недоліки інтернет -спілкування. ІІ група «Дослідники» проводять опитування серед однолітків «“Цінності мого життя” та «Найбільш поширені служби Інтернет серед учнів» ІІІ група «Дизайнери» - оформляють, аналізують та синтезують інформацію для вирішення проблем та відповідей на запитання. Створюють презентацію.

В групах здійснюється складання планів дослідження та розподіл обов’язків обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі реалізації проекту, пошук необхідної інформації.

В ході проекту:

Усі групи узагальнюють та систематизують отримані результати, після чого результати своєї роботи оформлюють і представляють у вигляді [ учнівської презентації].


Наприкінці проекту:

Вчитель проводить оцінювання діяльності учнів згідно розроблених критеріїв, разом з учнями обговорюють та аналізують результати роботи, завершують заповнення таблиці ЗХД.

Учні виконують [самооцінювання] та рефлексію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери