Відмінності між версіями «Навчальний проект за темою: "Таємниці народження рослини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 +
Учні будуть досліджувати умови проростання насіння та умови розвитку рослин. Свої спостереження вони оформлять у вигляді медіа презентації,  випустять інформаційний бюлетень. Результати своєї роботи учні продемонструють на міні-конференції у паралельному класі за темою «Ефективні умови для вирощування рослин». Навчальні цілі та очікувані результати навчання: формувати уявлення про умови проростання насіння, уміння бачити проблему і формулювати її у формі запитання, цілеспрямовано сприймати об’єкт або його частину, узагальнювати сприйняття; виробляти уміння узагальнювати, робити висновки, оцінювати результати діяльності (самооцінювання і взаємооцінювання);
 +
виховувати спостережливість і взаємоповагу під час спільної діяльності, здатність до самовираження кожного учня під час роботи над вирощуванням  рослини;  формувати вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок.
 +
  
 
[[Файл:Для чого нам потрібні навчальні проеки.png |300px]]  [[Файл:Для чого нам потрібні навчальні пректи2.png |300px]]
 
[[Файл:Для чого нам потрібні навчальні проеки.png |300px]]  [[Файл:Для чого нам потрібні навчальні пректи2.png |300px]]

Версія за 11:54, 26 лютого 2015


Назва навчальної теми

Таємниці народження рослини

Основні та другорядні навчальні предмети

біологія, природознавство, географія

Вік, клас

12-13 років, 6 клас

Стислий опис проекту

Даний проект спрямований на дослідження учнями 6 класу умов проростання насіння огірків. Починаючи з рівних стартових умов (насіння, час посадки) учні мають спроектувати і провести керований експеримент по пророщенню насіння, для того щоб разом виявити найкращі умови для вирощування огірків. Учні розробляють та впроваджують план роботи, описують інформацію щодо вирощування даних рослин в журналі спостережень та узагальнюють в інформаційному бюлетені, створюють презентації проекту.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Більшість інструментів оцінювання в плані сконцентровані на потребах учнів; оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми; методи оцінювання забезпечують отримання дійсних і надійних даних для того, щоб сприяти поліпшенню мого викладання та навчання учнів. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що вони вже знають про умови проростання насіння відбувається при заповнені ними Діаграми Вена, З-Х-Д та опитувальника. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються учням з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та експериментального дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації, контрольний список для оцінювання навичок планування проекту. Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Для визначення в учнів наявності навичок ХХІ століття використовую тестування.

ЗХД

опитувальник

організаційна діаграма

Діяльність учнів та вчителя

Учні будуть досліджувати умови проростання насіння та умови розвитку рослин. Свої спостереження вони оформлять у вигляді медіа презентації, випустять інформаційний бюлетень. Результати своєї роботи учні продемонструють на міні-конференції у паралельному класі за темою «Ефективні умови для вирощування рослин». Навчальні цілі та очікувані результати навчання: формувати уявлення про умови проростання насіння, уміння бачити проблему і формулювати її у формі запитання, цілеспрямовано сприймати об’єкт або його частину, узагальнювати сприйняття; виробляти уміння узагальнювати, робити висновки, оцінювати результати діяльності (самооцінювання і взаємооцінювання); виховувати спостережливість і взаємоповагу під час спільної діяльності, здатність до самовираження кожного учня під час роботи над вирощуванням рослини; формувати вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок.


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено


презентація вчителя таємниці народження рослини

документ для фасилітації

учнівський блог

Відомості про автора

Науменко Тетяна Володимирівна

Фах, навчальний предмет

біологія, природознавство

Навчальний заклад

Томаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Томаківського району

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.02.15 - 28.02.15

Місце проведення тренінгу

ДОІППО

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна, Кущова Тетяна Анатоліївна