Відмінності між версіями «Портфоліо Ганни Кузьміної для учнів 7 класу з декоративно-прикладного мистецтва за темою:"Літаюча чаша: міф або реальність"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Ім'я, прізвище)
Рядок 20: Рядок 20:
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
Кізьміна Ганна Михайлівна
+
Кузьміна Ганна Михайлівна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 14:02, 5 лютого 2015

Назва навчальної теми "Літаюча чаша: міф або реальність?" Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети Технології Вік учнів, клас 11-12 років 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Літаюча чаша? міф або реальність?» В проекті будуть брати участь учні 7-го класу, тема «Технологія виготовлення декоративних виробів», програмою передбачається вивчення теми протягом 6 годин. На творчій діяльності позначаються відчуття новизни справи, потреби в ній сучасності. Успішність творчої праці залежить від того, якою мірою людина володіє прийомами та технікою роботи, як вона ставиться до результатів роботи. Наприкінці проекту учні створять виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту: Розробити буклет для батьків щодо методу проекту. Вказати мету та тривалість проекту. Розмістити каталог ресурсів Інтернет. Розробити організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. За тиждень до початку роботи над проектом вчитель ознайомлює з публікацію для учнів про метод проектів та навички 21 століття. Наступний крок – ознайомлення учнів з учительською презентацією ідей проекту. Під час виконання поставлених задач учні здійснюють пошук ресурсів у мережі Інтернет, дотримуючись правових та етичних засад, аналізують електронні ресурси, користуються при підготовці навчальних занять тільки перевіреною інформацією. Під час виконання дослідницьких завдань учні самостійно здійснюють самоспрямування у діяльності за допомогою розроблених вчителем підказок та нагадувань. Протягом усієї роботи над проектом вчитель використовує електронну пошту для нагадування учням про наближення до наступного етапу роботи над проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кузьміна Ганна Михайлівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №126

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

anna_kuzmina_2014@mail.ru

Відомості про тренінг

тренінг в рамках проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

09.02.15-21.02.15

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №126

Тренери

Абросімова Ганна Сергіївна