Відмінності між версіями «Портфоліо вчителя англійської мови»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 37: Рядок 37:
 
На '''третьому етапі''' групи виділяють та систематизують інформацію для презентації, планують проектний продукт (презентацію або буклет). Оформлюють роботу та відпрацьовують презентацію. На захист своєї роботи діти та вчитель запрошує адміністрацію школи.
 
На '''третьому етапі''' групи виділяють та систематизують інформацію для презентації, планують проектний продукт (презентацію або буклет). Оформлюють роботу та відпрацьовують презентацію. На захист своєї роботи діти та вчитель запрошує адміністрацію школи.
 
На '''кінцевому етапі''' учні демонструють та захищають свій проектний продукт. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи, підводить підсумки досліджень учнів. Учні оцінюють свою роботу та роботу інших дітей.
 
На '''кінцевому етапі''' учні демонструють та захищають свій проектний продукт. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи, підводить підсумки досліджень учнів. Учні оцінюють свою роботу та роботу інших дітей.
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B7Dfg48vkUQFNURfMTFRdkt1LTA/edit Вікторина]
  
 
[https://docs.google.com/file/d/0B1m7oVvXNL16XzEtdFNtNUw0VGM/edit Учнівська презентація]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B1m7oVvXNL16XzEtdFNtNUw0VGM/edit Учнівська презентація]
  
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Dfg48vkUQFZlFUbFJ6WVpSM0k/edit Екологічний марафон]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B7Dfg48vkUQFZlFUbFJ6WVpSM0k/edit Екологічний марафон]
 +
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:08, 26 січня 2015

Буклет

Назва навчальної теми

Care About The Environment!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова, Екологія, Інформатика

Вік учнів, клас

15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 9 класу і відповідає навчальній темі «Охорона навколишнього середовища» з предмету англійська мова. Проект спрямований на закріплення та систематизації знань з теми, на виховання в учнів почуття дбайливого ставлення до природи, залучення їх до природоохоронної діяльності, на основі набутих знань в школі. В рамках проекту учні матимуть пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови розширяться їх знання про рідкісні рослини у лісовій місцевості (з місцевого матеріалу); збиратимуть і систематизуватимуть необхідний матеріал. Основними видами діяльності учнів буде пошук інформації з різноманітних джерел, підручників, журналів, в тому числі і веб-ресурсів, аналіз зібраного матеріалу та складання правил захисту навколишнього середовища. Усі учні будуть об’єднані в три робочі групи: «Екологічні проблеми тваринного світу», «Екологічні проблеми рослинного світу», «Зелена Планета», кожна з яких буде працювати над одним з напрямків проекту. В групах можливо виокремити такі ролі як журналіст, спікер, дизайнер, науковець або аналітик. Кінцевим результатом діяльності учнів стає учнівська конференція, на якій учні будуть демонструвати свої мультимедійні презентації та публікації. Свої результати презентують батькам та одноліткам.

Учнівська презентація

Презентація учнів


План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується батькам та учням за допомогою буклету завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему. В ході вікторини «Do You Worry About The Environment?» учнів виявляють свій рівень піклування про навколишнє середовищє. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. За допомогою оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми самооцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На підготовчому етапі вчитель ставить проблемні питання та зацікавлює дітей. Усі учні знаходять та опрацьовують матеріал з теми «Захист навколишнього середовища» у підручниках, енциклопедіях та інших книжках. Для виконання всіх завдань учні повинні почати роботу в Інтернеті. Для цього перед початком роботи в Інтернеті вчитель надає інструктаж щодо безпечної роботи в Інтернеті та при використанні комп’ютера, принтера, сканера; розповідає про авторське право та плагіат, дає інструкції по пошуку в Інтернеті, розповідає про правильність оформлення використаних джерел, дає каталог освітніх ресурсів та каталог сайтів, де викладена інформація з обраної тематики. Впродовж першого етапу вчитель пропонує вступну презентацію з теми. Після презентації проводить мозкову атаку та ставить ключові та тематичні питання, що спонукає об’єднанню в 3 групи та виявленню інтересів учнів. Проводить вікторину з 7-ми запитань. На цьому ж етапі вчитель встановлює строки виконання проекту, знайомить з формами захисту та з правилами оформлення проектних робіт. При знайомстві з темою дослідження, у рамках цього проекту вчитель надає конкретні завдання учням. «Перша група» досліджує та аналізує інформацію про екологічні проблеми тваринного світу. «Друга група» досліджує та аналізує інформацію про екологічні проблеми рослинного світу. «Третя група» досліджує інформацію про роботу екологічні бригади «Зелена Планета». Усі учні дотримуються плану роботи, який був їм запропоновано та обговорено на першому етапі проекту(вступна презентація вчителя). На цьому етапі учні розробляють графік роботи своєї теми та розподіляють обов’язки та завдання, згідно з теми та графіка роботи в кожній групі. На другому етапі усі учні проводять дослідження веб-сайтів та знаходять, аналізують теоретичний матеріал з теми, використовуючи Інтернет. Після збору інформації учні обговорюють проблемне питання, дискутують та роблять висловлювання щодо проблеми дослідження. Вчитель проводить моніторинг виконаних на даному етапі завдань учнів та індивідуальної поведінки та поведінки учнів у групах, повністю консультує учнів, веде з ними обговорення їх навчання з метою забезпечення зворотного зв’язку, отримання їх пропозицій, забезпечення подальшого навчання та відповідає на запитання учнів. Надає учням заплановані підказки впродовж виконання проекту для того, щоб учні обмірковували те, як вони навчаються. На третьому етапі групи виділяють та систематизують інформацію для презентації, планують проектний продукт (презентацію або буклет). Оформлюють роботу та відпрацьовують презентацію. На захист своєї роботи діти та вчитель запрошує адміністрацію школи. На кінцевому етапі учні демонструють та захищають свій проектний продукт. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи, підводить підсумки досліджень учнів. Учні оцінюють свою роботу та роботу інших дітей.

Вікторина

Учнівська презентація

Екологічний марафон


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Климук Людимила

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Булахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Булахівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

т. (05632)54-4-82

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 березня - 29 березня 2014року

Місце проведення тренінгу

Булахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, каб. інформатики та каб. біології

Тренери

Рєзнік Людмила Вікторівна