Відмінності між версіями «Wiki-статті «Степ та воля – козацька доля»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблема дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
 +
Ми прочитали твір Володимира Рутківського "Джури козака Швайки", опрацювали літературу, де з'ясували, що історичний роман  — це роман, побудований на історичному сюжеті, який відтворює у художній формі якусь епоху, певний період історії. В історичному романі історична правда поєднується з художньою правдою, історичний факт — з художнім вимислом, справжні історичні особи — з особами вигаданими, вимисел уміщений в межі зображуваної епохи. Особливостями такого твору є:
 +
1.Епічний жанр 2.Сюжет-зображених подій певного історичного часу 3.Опора на історичне джерело 4.Головний персонаж-історичні та вигадані особи 5.Поєднання історичних фактів,з художнім вимислом 6.Автор обєктивно показує історичні випадки,але має свій погляд на них. 7,Мова розповіді характернаепохи автора.
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==

Версія за 19:24, 22 січня 2015



Назва проекту

Володимир Рутківський "Джури козака Швайки".

Автори проекту

Учні 6 класу, група літературознавців.

Тема дослідження

Степ та воля-козацька доля.

Проблема дослідження

Які особливості історично-пригодницького роману?

Гіпотеза дослідження

Чи можемо ми назвати роман Володимира Рутківського "Джури козака Швайки" історично-пригодницьким?

Мета дослідження

Проаналізувати твір, з'ясувати, чому автор звертається до історичної теми та як зображуються пригоди Санька та Грицька.

Результати дослідження

Ми прочитали твір Володимира Рутківського "Джури козака Швайки", опрацювали літературу, де з'ясували, що історичний роман — це роман, побудований на історичному сюжеті, який відтворює у художній формі якусь епоху, певний період історії. В історичному романі історична правда поєднується з художньою правдою, історичний факт — з художнім вимислом, справжні історичні особи — з особами вигаданими, вимисел уміщений в межі зображуваної епохи. Особливостями такого твору є: 1.Епічний жанр 2.Сюжет-зображених подій певного історичного часу 3.Опора на історичне джерело 4.Головний персонаж-історичні та вигадані особи 5.Поєднання історичних фактів,з художнім вимислом 6.Автор обєктивно показує історичні випадки,але має свій погляд на них. 7,Мова розповіді характернаепохи автора.

Висновки

Корисні ресурси