Відмінності між версіями «Портфоліо Фесенко Світлана з теми Ж?ТТТЯ ЗАРАД? ГРОШЕЙ АБО ГРОШІ ДЛЯ Ж?ТТЯ?!»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 78: Рядок 78:
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
'''Перший тиждень'''
 
'''Перший тиждень'''
 
 
Перед початком проекту вчитель демонструє презентацію проектної методики батькам.
 
Перед початком проекту вчитель демонструє презентацію проектної методики батькам.
вчитель здійснює анкетування за опитувальником. Мета опитування – зрозуміти початковий рівень знань учнів з теми, що буде вивчатися, створити проблемну ситуацію, зацікавити учнів до обговорення в класі теми співвідношення матеріальних і моральних цінностей в житті людини. На першому занятті вчитель роздає правила роботи за комп’ютером за жеребкуванням клас об’єднується у 3 групи (матеріалісти, ідеалісти, філософи-аналітики). Знайомляться з пропонованими ключовим та тематичними питаннями, складають план роботи (форма плану), розподіляють ролі в групі,  отримують контрольні списки. таблиці ЗХД, листки самооцінювання, група яка співпрацює з шкільним психологом, учителем французької мови складають графік консультацій щодо особливостей проведення анкетування учнів, батьків з теми проекту.
+
Здійснює анкетування за опитувальником. Мета опитування – зрозуміти початковий рівень знань учнів з теми, що буде вивчатися, створити проблемну ситуацію, зацікавити учнів до обговорення в класі теми співвідношення матеріальних і моральних цінностей в житті людини. На першому занятті вчитель роздає правила роботи за комп’ютером за жеребкуванням клас об’єднується у 3 групи (матеріалісти, ідеалісти, філософи-аналітики). Знайомляться з пропонованими ключовим та тематичними питаннями, складають план роботи (форма плану), розподіляють ролі в групі,  отримують контрольні списки. таблиці ЗХД, листки самооцінювання, група яка співпрацює з шкільним психологом, учителем французької мови складають графік консультацій щодо особливостей проведення анкетування учнів, батьків з теми проекту.
  
'''На першому занятті''' учитель роздає по групах контрольні списки для оцінки Веб-сайтів, шаблон списку посилань на веб-ресурси, демонструє презентацію про авторське право, актуалізує основні правила здійснення пошуку інформації в мережі Інтернет.
+
На першому занятті учитель роздає по групах контрольні списки для оцінки Веб-сайтів, шаблон списку посилань на веб-ресурси, демонструє презентацію про авторське право, актуалізує основні правила здійснення пошуку інформації в мережі Інтернет.
Протягом всього проекту учнівські групи знайомляться з текстом твору, критичними статями з обраної проблематики, шукають інформацію (в мережі Інтернет тощо), здійснюють обмін думками на блогах груп, за допомогою електронної пошти, ICQ, переглядають навчальне відео, здійснюють віртуальні екскурсії в дом-музей Бальзака в Парижі.  
+
Протягом всього проекту учнівські групи знайомляться з текстом твору, критичними статями з обраної проблематики, шукають інформацію(в мережі Інтернет тощо), здійснюють обмін думками на блогах груп, за допомогою електронної пошти, ICQ, переглядають навчальне відео, здійснюють віртуальні екскурсії в дом-музей Бальзака в Парижі.  
  
 
Група «Ідеалісти»- працює над тематичним питанням «Якщо золото матеріальна цінність, чи можлива противага йому в нематеріальному», аналізують особливості втілення мотиву влади золота в повісті «Гобсек» О. Бальзака, збирають цікаві факти з біографій відомих людей сучасності на підтвердження, що гроші мають сенс лише, якщо використовуються на користь.  
 
Група «Ідеалісти»- працює над тематичним питанням «Якщо золото матеріальна цінність, чи можлива противага йому в нематеріальному», аналізують особливості втілення мотиву влади золота в повісті «Гобсек» О. Бальзака, збирають цікаві факти з біографій відомих людей сучасності на підтвердження, що гроші мають сенс лише, якщо використовуються на користь.  

Версія за 15:30, 14 січня 2012