|
|
| Рядок 9: |
Рядок 9: |
| | == Мій внесок == | | == Мій внесок == |
| | [''Мої файли' | | [''Мої файли' |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | План-конспект
| |
| − | уроку фізичної культури з
| |
| − | волейболу у 7 класі
| |
| − | з використанням колового тренування
| |
| − |
| |
| − | Тема: Волейбол.
| |
| − | Мета: 1. Навчити основними елементами техніки гри.
| |
| − | 2.Виховати потребу в учнів у систематичних заняттях фізичною культурою і свідомого ставлення до зміцнення свого здоров’я
| |
| − | 3.Сприяти вихованню морально-вольових якостей: сили волі, витримки, дисциплінованості, впевненості у своїх силах.
| |
| − | Завдання уроку:
| |
| − | 1. Ознайомити з технікою виконання прямого нападаючого удару та одиночного блокування.
| |
| − | 2. Навчити правильному відштовхуванню при виконанні нападаючого удару та одиночного блокування.
| |
| − | 3. Закріпити техніку виконання нижньої прямої подачі.
| |
| − | 4. Удосконалювати техніку виконання прийому та передачі м’яча двома руками знизу та зверху.
| |
| − | 5. Сприяти розвитку швидкісно-силових якостей та координаційних здібностей учнів.
| |
| − | Місце проведення: спортивний зал.
| |
| − | Обладнання та інвентар: м’ячі волейбольні (15-20 шт), сітка впоперек залу, 3-4 гімнастичні лави.
| |
| − |
| |
| − | Хід уроку
| |
| − |
| |
| − | І. Підготовча частина - 15 хв.
| |
| − |
| |
| − | № Зміст Дозування. Методичні вказівки
| |
| − | 1 Шикування, рапорт, привітання, повідомлення мети уроку. 1-1 хв. 30с. Фронтальний метод.
| |
| − | 2 Історія виникнення волейболу. 2хв Винахідник Вільям Морган (США), 1895р. На Україні близько 1 млн волейболистів
| |
| − |
| |
| − | 3 Замір ЧСС 15 с. Готовність до уроку.
| |
| − | 4 Стройові вправи: повороти на місці праворуч, ліворуч, кругом. 30 с. Правильність і чіткість виконання
| |
| − | 5 Ходьба:
| |
| − | - на п’ятках руки за головою;
| |
| − | - на носках, руки вгорі;
| |
| − | - на внутрішній стороні стопи;
| |
| − | - на зовнішній стороні стопи;
| |
| − | - прискорена, руки в сторони,
| |
| − | - виконувати колові оберти кистей рук. 2 хв.
| |
| − | 15-20м
| |
| − | 15-20 м
| |
| − | 15-20 м
| |
| − | 15-20 м
| |
| − | Спину тримати рівно
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Поступово підвищувати темп.
| |
| − | 6 Біг:
| |
| − | - звичайний;
| |
| − | - із зміною напряму;
| |
| − | - приставними кроками ліва нога попереду, правим боком вперед, спиною вперед. До 2 хв. Правильне дихання
| |
| − |
| |
| − | Стійка волейболіста
| |
| − | 7 Ходьба. Вправи на відновлення дихання в русі:
| |
| − | 1-2-3 – руки догори
| |
| − | 4 – руки вниз
| |
| − |
| |
| − | 3-4 повт.
| |
| − |
| |
| − | Вдих
| |
| − | Видих
| |
| − | 8 Перешиковування в русі з колони по одному в колону по два
| |
| − | 9 Комплекс ЗРВ в колонах 3-4 хв.
| |
| − | 10 Комплекс вправ у парах з м’ячем:
| |
| − | а) в. п. – спиною один до одного.
| |
| − | Бокова передача м’яча;
| |
| − | б) в. п. – те саме. Бокова передача ,,вісімкою”;
| |
| − | в) в. п. – те саме. Передача зверху вниз;
| |
| − | г) в. п. – обличчям один до одного, ноги нарізно 1- сід. На лівій, права в сторону.
| |
| − | 2 – в. п.
| |
| − | 3-4 – те ж в праву сторону.
| |
| − | 6-8 р.
| |
| − |
| |
| − | 6-8р.
| |
| − |
| |
| − | 6-8р.
| |
| − |
| |
| − | 6-8р. Стежити за правильністю і чіткістю виконання
| |
| − | 11 Замір ЧСС За 6 сек, множимо на 10 120-140 уд/хв. робоча зона
| |
| − | ІІ Основна частина 26 -27 хв
| |
| − | 1 Блокування:
| |
| − | а) пояснення, показ;
| |
| − | б) імітація;
| |
| − | в) імітація в парах;
| |
| − | г) перші номери на гімнастичну лаву, тримаючи в руках м’яч, а другі номери виконують блокування;
| |
| − | д) рухаючись вздовж сітки перші номери вистрибують з м’ячем, а другі номери виконують блокування; 4-5 хв.
| |
| − | 1 хв.
| |
| − | 10 р.
| |
| − | 2 с. по 10 р.
| |
| − | 2 с. по 10 р.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | 4 хв
| |
| − | Виконується в парах
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Дотримуватися правил техніки безпеки
| |
| − | 2 Нападаючий удар.
| |
| − | а) пояснення, показ;
| |
| − | б) імітація;
| |
| − | в) з в. п. стоячи на гімнастичній лаві зробити зіскок і відштовхнувшись одночасно двома ногами, виконати імітацію нападаючого удару;
| |
| − | г) те ж, з тенісним м’ячем через сітку.
| |
| − | 4-5 хв.
| |
| − | 1 хв.
| |
| − | 3-4 р.
| |
| − | 2-3 р.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Наголосити на техніці безпеки. Лава розташована за 1 м від сітки.
| |
| − | 3 Колове тренування:
| |
| − | а) верхня передача м’яча над собою;
| |
| − | б) стрибки у присіді;
| |
| − | в) верхня передача двома руками у стінку у висоту на 2-3 м;
| |
| − | г) підкидання та ловіння тенісного м’яча в положенні лежачи на животі;
| |
| − | д) верхня подача м’яча в стінку з наступним ловінням;
| |
| − | е) прогинання спини за рахунок випаду вперед з положення стоячи спиною до гімнастичної стінки, руки на рівні плечей;
| |
| − | є) нижній прийом м’яча двома руками від стіни на рівні голови;
| |
| − | ж) темпові трибки на гімнастичну лаву з наступним поворотом на 180º.
| |
| − | Замір ЧСС за 6 сек 16-18 хв.
| |
| − | 2хв.
| |
| − |
| |
| − | 15-20 стр.
| |
| − | 15-20 р.
| |
| − |
| |
| − | 10-20 р.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | 10-20 р.
| |
| − |
| |
| − | 10-20 р.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | 15-20 р.
| |
| − | Нагадати техніку прийому передачі.
| |
| − |
| |
| − | Стежити за правильністю виконання вправи.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Стежити за правильністю виконання.
| |
| − | Максимальна амплітуда.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Синхронна робота рук і ніг
| |
| − | ІІІ Заключна частина.
| |
| − | Зворотній зв'язок: Що вдалося найтяжче виконувати (найлегше)?
| |
| − | Підведення підсумків уроку, домашнє завдання,організований вихід зі спортзалу
| |
| − |
| |
| − | 1-2 хв.
| |
| − |
| |
| − |
| |
| − | Зробити висновки
| |
| | | | |
| | | | |
Корнієнко Інна Володимирівна - вчитель фізичного виховання та Захисту Вітчизни в Орлівщинській ЗОШ І - ІІІ ст. Педагогічний стаж 18 років. Вища категорія.
Щоденник Intel 10
Портфоліо для учнфв 5-6х-класів зв темою: "Особливості навчання рухово-спортивним іграм"
Захоплююся туристично - краєзнавчими подорожами по рідній Землі. Карпати, Кримськф гори, рідне село!
Захоплююся гірсько-лижним видом спорту.