Відмінності між версіями «Портфоліо Поліщука О.В.»
(→Контактні дані) |
(→Дати проведення тренінгу) |
||
Рядок 43: | Рядок 43: | ||
==Дати проведення тренінгу== | ==Дати проведення тренінгу== | ||
− | + | 03.11-07.11.2014 | |
==Місце проведення тренінгу== | ==Місце проведення тренінгу== |
Версія за 14:39, 8 листопада 2014
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Краса українського слова
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет - українська мова.
Другорядні навчальні предмети - українська література, музика
Вік учнів, клас
10-12 років, 5 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Основним змістом проекту є вивчення української народної творчості, зокрема, фольклору. Учні мають дослідити наскільки обізнані їх ровесники у фольклорі. Учні будуть проводити опитування між однолітками на знання українських обрядових пісень. Під час роботи над проектом учні мають дослідити наскільки в ближніх селах обряди мають своє місце. Учні мають поглибити свої знання В результаті проекту учні збирають пісні,гуморески,приказки та прислів’я в селах,яких проживають. Виготовлять альбом зібраного фольклору. Під час проекту буде проведено вечір української народної творчості. Учні набудуть навиків організації колективної роботи.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення високого рівня. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму оцінювання презентації, форму оцінювання дослідження, форму оцінювання буклету в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати форму оцінювання проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту «Краса українського слова», опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та Інтернет. Проведення експериментального дослідження, опитування серед учнів школи. На основі проведеного дослідження учні аналізують дані, будують діаграми, роблять необхідні висновки. Готують презентацію про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді підсумкової презентації. Шляхом використання форми із ЗХД проводиться повторна оцінка рівня знань учнів. Учитель проводить оцінювання результатів роботи над проектом, використовуючи форми оцінювання підсумкової презентації та публікації, перевіряючи правильність опрацювання та аналізу експериментальних даних. Під час виконання проекту,учні проводять опитування для оцінки обізнаності ровесників в українському фольклорі та результати представляють у вигляді діаграми.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Олег Поліщук
Фах, навчальний предмет
вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Навчальний заклад
Великопобіянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Місто\село, район, область
с. Велика Побійна, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.
Контактні дані
polishchukoleg11@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
03.11-07.11.2014