Відмінності між версіями «Портфоліо Якимовська І.М.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
Рядок 20: Рядок 20:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує батьків про те, що його учні будуть проводити дослідження за методом проектів (контрольний список), знайомить з [[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_SUNNUzRJOElSUGc/edхх навичками 21 століття]]. Бере у батьків листи – дозволи на участь проекті та  роз’яснює учням про дотримання законів про «Авторське право». Ознайомлює дітей та батьків з освітніми веб – сайтами. Вчитель показує вступну презентацію, в ході якої варто провести діагностику навчальних потреб учнів [[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_cUtVUTlyQjJ2UFk/edit Таблиця ЗХД]].Потім  роздає  для учнів  буклети про метод  проектів. Учні ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати. Це допоможе учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та розподілити завдання. Учні діляться на три  групи . Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обов’язки .Перша група «Дослідники» знаходять інформацію на питання: «Жива і нежива природа».[[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_Vk9YRkJVVlFjWTg/edit Презентація]]. Друга група «Екологи»- вивчають ознаки природи»(Буклет). Третя група «Журналісти» проводять інтерв’ю по питанню:»Чи знаєте ви тіла живої природи» (Створюють [[http://zrbv.blogspot.coхх блог]]. Коли працюють з блогом,вчитель надає інформацію про форми оцінювання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання.
+
Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує батьків про те, що його учні будуть проводити дослідження за методом проектів (контрольний список), знайомить з [[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_SUNNUzRJOElSUGc/edхх навичками 21 століття]]. Бере у батьків листи – дозволи на участь проекті та  роз’яснює учням про дотримання законів про «Авторське право». Ознайомлює дітей та батьків з освітніми веб – сайтами. Вчитель показує вступну презентацію, в ході якої варто провести діагностику навчальних потреб учнів [[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_cUtVUTlyQjJ2UFk/edit Таблиця ЗХД]].Потім  роздає  для учнів  буклети про метод  проектів. Учні ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати. Це допоможе учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та розподілити завдання. Учні діляться на три  групи . Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обов’язки .Перша група «Дослідники» знаходять інформацію на питання: «Жива і нежива природа».[[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_Vk9YRkJVVlFjWTg/edit Презентація]]. Друга група «Екологи»- вивчають ознаки природи»[[https://docs.google.com/file/d/0BxD4ZKeiQaA_dnpZRGNTY2Y3dzg/edit Буклет]]. Третя група «Журналісти» проводять інтерв’ю по питанню:»Чи знаєте ви тіла живої природи» (Створюють [[http://zrbv.blogspot.coхх блог]]. Коли працюють з блогом,вчитель надає інформацію про форми оцінювання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 11:24, 7 листопада 2014


Назва навчальної теми

Що треба знати про природу. Нежива і жива природа.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

природознавство

Вік учнів, клас

6 років - 1 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахований для учнів 1 класу 6-7 років. Для цього було обрано предмет «Природознавство». Мною була обрана тема "Що ми знаємо про природу. Жива і нежива природа»". Метою цього проекту є поглибити знання учнів про природу; розвивати мислення, пам’ять,увагу; виховувати дбайливе ставлення до природи. Кінцевим продуктом учнів є презентація.

План вивчення теми (вставити файл)

[План вивчення теми]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує батьків про те, що його учні будуть проводити дослідження за методом проектів (контрольний список), знайомить з [навичками 21 століття]. Бере у батьків листи – дозволи на участь проекті та роз’яснює учням про дотримання законів про «Авторське право». Ознайомлює дітей та батьків з освітніми веб – сайтами. Вчитель показує вступну презентацію, в ході якої варто провести діагностику навчальних потреб учнів [Таблиця ЗХД].Потім роздає для учнів буклети про метод проектів. Учні ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати. Це допоможе учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та розподілити завдання. Учні діляться на три групи . Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обов’язки .Перша група «Дослідники» знаходять інформацію на питання: «Жива і нежива природа».[Презентація]. Друга група «Екологи»- вивчають ознаки природи»[Буклет]. Третя група «Журналісти» проводять інтерв’ю по питанню:»Чи знаєте ви тіла живої природи» (Створюють [блог]. Коли працюють з блогом,вчитель надає інформацію про форми оцінювання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Якимовська Ірина Михайлівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Григорівка , Старокостянтинівський район, Хмельницька область

Контактні дані

0933445115

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03-15 листопада

Місце проведення тренінгу

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Степанюк Василь Васильович