Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Оксана Кархут»
Матеріал з Iteach WIKI
(→Мої проекти) |
(→Мої проекти) |
||
| Рядок 29: | Рядок 29: | ||
|- | |- | ||
|width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Короткий опис навчального відео'''</font> | |width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Короткий опис навчального відео'''</font> | ||
| − | |'' | + | |'' є матеріалом для створення проблемних ситуацій на уроках шляхом аналізу |
| − | + | ||
| − | + | ||
'' | '' | ||
|- | |- | ||
|width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Інструменти, за допомогою яких створювалось навчальне відео '''</font> | |width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Інструменти, за допомогою яких створювалось навчальне відео '''</font> | ||
| − | |''Використані програмні засоби: http://rusoft.com.ua/windows_movie_maker_rus/ та | + | |''Використані програмні засоби: http://rusoft.com.ua/windows_movie_maker_rus/ та , а також: персональний компютер, цифрова відеокамера, TV-тюнер/ |
'' | '' | ||
|- | |- | ||
|width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Використання навчального відео '''</font> | |width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Використання навчального відео '''</font> | ||
| − | |'' | + | |'' |
|- | |- | ||
|width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Фоторепортаж про створення навчального відео '''</font> | |width=20% bgcolor="B0E0E6"| <font color="00008B"> '''Фоторепортаж про створення навчального відео '''</font> | ||
Версія за 00:00, 29 грудня 2011
Мої проекти
| Назва навчального відео | [http://wiki.iteach.com.ua/ПРОЕКТ_-_%22ВСЕ_В_ТВОЇХ_РУКАХ ] Щастя таке щастя ? |
| Адреса зберігання навчального відео | Відео про Львів
http://www.youtube.com/watch?v=eHwGdkYYXfU http://www.youtube.com/watch?v=0obWOu8Aui0&feature=mfu_in_order&list=UL Щастя у дружбі http://www.youtube.com/watch?v=GqN7VmR69PI&NR=1 Правила дружби http://www.youtube.com/watch?v=RtUK_7g8Xbs&context=C3834ccaADOEgsToPDskK5H9ApUnjGRtJC7MOOvTIM |
| Реєстраційна форма | Посилання на реєстраційну форму проекту http://project.iteach.com.ua/application-form/#1, що зберігається на сайті http://project.iteach.com.ua |
| Клас та вік учнів, які брали участь створенні навчального відео | 5 - 9 класи. 10-15 - років |
| Короткий опис навчального відео | є матеріалом для створення проблемних ситуацій на уроках шляхом аналізу
|
| Інструменти, за допомогою яких створювалось навчальне відео | Використані програмні засоби: http://rusoft.com.ua/windows_movie_maker_rus/ та , а також: персональний компютер, цифрова відеокамера, TV-тюнер/
|
| Використання навчального відео | |
| Фоторепортаж про створення навчального відео |