Відмінності між версіями «Портфоліо Балабух»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Контактні дані)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
На початку проекту вчитель проводить актуалізацію опорних знань з теми бесіди з дітьми.  Далі учням пропонується обговорити проблему і заповнити  перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту, учні мають заповнити анкету «самоспрямування у навчанні», з метою оцінювання того, як вони можуть контролювати власне навчання . 
 +
В продовж роботи над проектом вчитель заповнює анкету «творчість і гнучкість мислення», а також проводить консультативну роботу, з’ясовує проблеми, що виникають і намічає шляхи їх подолання. Для реалізації стійкого зворотного зв’язку вчитель заповнює анкету «аргументації  учнів» що, надасть змогу оцінити вміння учнів класу формувати і надавати аргументацію.
 +
Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію,  заповнюють анкету «підготовка до усної презентації». Дають самооцінку кожному учню, заповнюють анкету «групова робота» Проводять рефлексію, заповнюють третій стовпчик таблиці З-Х-Д.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:47, 15 червня 2014

Презентація до проекту

Презентація проекту

Назва навчальної теми

Теорема Піфагора

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект спрямований на освоєння теми з математики, яка вивчається у курсі 8 класу. Під час створення проекту учні збирають та опрацьовують матеріал з різних джерел.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту вчитель проводить актуалізацію опорних знань з теми бесіди з дітьми. Далі учням пропонується обговорити проблему і заповнити перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту, учні мають заповнити анкету «самоспрямування у навчанні», з метою оцінювання того, як вони можуть контролювати власне навчання . В продовж роботи над проектом вчитель заповнює анкету «творчість і гнучкість мислення», а також проводить консультативну роботу, з’ясовує проблеми, що виникають і намічає шляхи їх подолання. Для реалізації стійкого зворотного зв’язку вчитель заповнює анкету «аргументації учнів» що, надасть змогу оцінити вміння учнів класу формувати і надавати аргументацію. Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію, заповнюють анкету «підготовка до усної презентації». Дають самооцінку кожному учню, заповнюють анкету «групова робота» Проводять рефлексію, заповнюють третій стовпчик таблиці З-Х-Д.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Балабух Оксана Антонівна

Фах, навчальний предмет

математика

Навчальний заклад

Деражнянський НВК,ЗОШ І-ІІІ ст.№2, гімназія

Місто\село, район, область

Деражня, Хмельницька область

Контактні дані

0978976255

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06 - 14.06.2014

Місце проведення тренінгу

Тренери

Колеснік Ірина Михайлівна