Відмінності між версіями «Портфоліо Гринюка О.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Стислий опис проекту)
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту =
 
=Стислий опис проекту =
 +
Під час цього проекту учні повинні дослідити використання елементів теорії ймовірності при вивченні математики у 10-11 класах.
 +
При роботі над проектом буде розроблено матеріал, що може використовуватись при вивченні предмету “Алгебра і початки аналізу” в курсі старшої школи. Одним з шляхів реалізації проекту в навчальній діяльності є встановлення міжпредметних зв’язків інформатики з іншими дисциплінами (з математикою, алгеброю, історією математики тощо). Даний вид діяльності стимулюватиме учнів працювати творчо в рамках заданої тематики. Пошукова та дослідницька робота школярів, в свою чергу, націлюватиме їх на самостійну роботу, пошук, дослідження та опрацювання інформації, відкриття нових горизонтів для себе, на математичній ниві. За час виконання проекту, діяльність учнів підлягає постійному контролю з боку керівника проекту.
 +
Одинадцятикласники мають з'ясувати, що таке випадкова подія, яка подія називається ймовірна, що таке перестановка та комбінація, їхнє значення у математиці, визначити основні джерела походження, сферу їх найбільшого поширення. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись літературою, Інтернетом. У процесі розробки проекту учні створюють презентацію, потім демонструють свій проект батькам, школярам.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 08:20, 6 червня 2014


Назва навчальної теми

Мережа Інтернет

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

9 клас 15-16 років

Стислий опис проекту

Під час цього проекту учні повинні дослідити використання елементів теорії ймовірності при вивченні математики у 10-11 класах. При роботі над проектом буде розроблено матеріал, що може використовуватись при вивченні предмету “Алгебра і початки аналізу” в курсі старшої школи. Одним з шляхів реалізації проекту в навчальній діяльності є встановлення міжпредметних зв’язків інформатики з іншими дисциплінами (з математикою, алгеброю, історією математики тощо). Даний вид діяльності стимулюватиме учнів працювати творчо в рамках заданої тематики. Пошукова та дослідницька робота школярів, в свою чергу, націлюватиме їх на самостійну роботу, пошук, дослідження та опрацювання інформації, відкриття нових горизонтів для себе, на математичній ниві. За час виконання проекту, діяльність учнів підлягає постійному контролю з боку керівника проекту. Одинадцятикласники мають з'ясувати, що таке випадкова подія, яка подія називається ймовірна, що таке перестановка та комбінація, їхнє значення у математиці, визначити основні джерела походження, сферу їх найбільшого поширення. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись літературою, Інтернетом. У процесі розробки проекту учні створюють презентацію, потім демонструють свій проект батькам, школярам.

План вивчення теми (вставити файл)

план реалізації

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання за такими критеріями: презентація публікація веб-сайт

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

дозвіл батьків

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олександр Гринюк

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики, Інформатика

Навчальний заклад

Кременчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Кременчуки, Красилівський район, Хмельницька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.06-09.06.2014р.

Місце проведення тренінгу

с.м.т. Антоніни

Тренери

Скопюк Володимир Васильович Стратенюк Тетяна Євгенівна