Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Гриби"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі. Знання та навички учнів оцінюються за розробленими критеріями оцінювання. Діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності, використовуються традиційні методи оцінювання, які задовольняють деяким цілям оцінювання.
+
Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі. Знання та навички учнів оцінюються за розробленими критеріями оцінювання. Діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності, використовуються традиційні методи оцінювання, які задовольняють деяким цілям оцінювання.Учні проходять міні тест в якому пізнають кототкі відомості про гриби.
 
[https://docs.google.com/forms/d/1dRPdmxmZQksCG576cGeenMZw23guYNCCpb2bL0vFRzU/edit опитувальник]
 
[https://docs.google.com/forms/d/1dRPdmxmZQksCG576cGeenMZw23guYNCCpb2bL0vFRzU/edit опитувальник]
  

Версія за 14:35, 28 травня 2014


Назва навчальної теми

Гриби їстівні та отруйні. Правила збирання грибів

Вік учнів, клас

7 - 8 років 2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахован для учнів 2 класу 7 -8 років.Для цього було обрано предмет «Людина і світ ».Мною була обрана теми "Гриби".Метою цього проетку є засвоєння та розширення в учнів таких понять як їстівні і не їстівні гриби.А також вміння розрізняти їх на практиці. Учні у складі двох груп досліджуватимуть види йних грибів.Одна група досліджуватиме їстівні гриби а інша група отруйні гриби.В процесі дослідження учні засвоять та розширять свої поняття стосовно грибів.

План вивчення теми

Навчальний план

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі. Знання та навички учнів оцінюються за розробленими критеріями оцінювання. Діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності, використовуються традиційні методи оцінювання, які задовольняють деяким цілям оцінювання.Учні проходять міні тест в якому пізнають кототкі відомості про гриби. опитувальник

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує вчителів про те, що його учні будуть проводити дослідження за методо проектів та для цього роздає спецвипуск у вигляді буклету.[1] [2]Учні також ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати з допомогою ознайомлювальної вікі-статті.Вона допоможить учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та розпоиділити ролі.. Учні діляться на дві групи «1 і 2 ». Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обов язки: одщна група збирають отруйні гриби , необхідні для дослідження, друга команда збирає їстівні гриби , що необхідні для дослідження. Потім разом підбивають підсумки,отримані результати виводять в учнівській вікі-статті. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання.Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів. Після виконаної роботи учні захищають вікі- статті. Учнівська вікі-сторінка "Країна грибів"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гайдаржи Елена

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського Інститут початкової та гуманітарно-технічної освіти

Місто\село, район, область

місто Одеса

Контактні дані

lenqik2014@qmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.14 - 30.05.14

Місце проведення тренінгу

вул.О.Невського, 39

Тренери

Боднар Лілія