Відмінності між версіями «31.03.2014.Вінниця.Модуль7.Група4»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
Ефективно співпрацювати в команді. | Ефективно співпрацювати в команді. | ||
| − | {| | + | {| border=1 |
| − | + | |зміст комірки 1,1 | |
| − | | зміст комірки 1,1 | + | |зміст комірки 2,1 |
| − | | зміст комірки 2,1 | + | |зміст комірки 3,1 |
| − | | зміст комірки | + | |
|- | |- | ||
| − | | зміст комірки 1,2 | + | |зміст комірки 1,2 |
| − | | зміст комірки 2,2 | + | |зміст комірки 2,2 |
| − | | зміст комірки | + | |зміст комірки 3,2 |
| − | + | ||
|} | |} | ||
Версія за 07:37, 7 квітня 2014
Ефективно співпрацювати в команді.
| зміст комірки 1,1 | зміст комірки 2,1 | зміст комірки 3,1 |
| зміст комірки 1,2 | зміст комірки 2,2 | зміст комірки 3,2 |