Відмінності між версіями «31.03.2014. м. Вінниця. Модуль 7. Група 2»
Матеріал з Iteach WIKI
(Створена сторінка: Правильно спланувати, розподілити свій час вносити в плани відповіді корективи {| border=1 ...) |
|||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| − | Правильно спланувати, розподілити свій час вносити в плани | + | Правильно спланувати, розподілити свій час вносити в плани відповідні корективи |
{| border=1 | {| border=1 | ||
| Рядок 6: | Рядок 6: | ||
|- | |- | ||
| − | |1. | + | |1. Хаотичне виконання завдання. |
| − | |1. | + | |1. Створення плану послідовного виконання дій. |
|- | |- | ||
| − | |2. | + | |2. Нераціональне використання часу. |
| − | |2. | + | |2. Чітко визначений час для кожного завдання. |
|- | |- | ||
| − | |3. | + | |3. Невміння виділити найважливішу інформацію. |
| − | |3. | + | |3. Розділити по пунктах весь об'єм інформації. |
|- | |- | ||
| − | |4. | + | |4. Відсутність аналізу попередньо отриманих результатів. |
| − | |4. | + | |4. Проведення аналізу та внесення відповідних корективів. |
|} | |} | ||
Версія за 06:37, 7 квітня 2014
Правильно спланувати, розподілити свій час вносити в плани відповідні корективи
| Проблеми | Шляхи вирішення |
| 1. Хаотичне виконання завдання. | 1. Створення плану послідовного виконання дій. |
| 2. Нераціональне використання часу. | 2. Чітко визначений час для кожного завдання. |
| 3. Невміння виділити найважливішу інформацію. | 3. Розділити по пунктах весь об'єм інформації. |
| 4. Відсутність аналізу попередньо отриманих результатів. | 4. Проведення аналізу та внесення відповідних корективів. |