Відмінності між версіями «31.03.2014. м. Вінниця. Модуль 7. Група 1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
|+Таблиця множення | |+Таблиця множення | ||
|- | |- | ||
| − | ! × !! | + | ! × !! Проблеми !! Шляхи вирішення |
|- | |- | ||
! 1 | ! 1 | ||
Версія за 06:30, 7 квітня 2014
| × | Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|---|
| 1 | 1 | 2 |
| 2 | 2 | 4 |
| 3 | 3 | 6 |
| 4 | 4 | 8 |