Відмінності між версіями «28.03.14. Вінниця. Модуль 6. Група 2.1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
!width=60% bgcolor=#CCFF00 | '''<font color="violet">«Шляхи вирішення»</font>''' | !width=60% bgcolor=#CCFF00 | '''<font color="violet">«Шляхи вирішення»</font>''' | ||
|- | |- | ||
| − | | Необізнаність учнів при роботі з Інтернетом. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Необізнаність учнів при роботі з Інтернетом. |
| − | | Контроль з боку учителів та батьків. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Контроль з боку учителів та батьків. |
|- | |- | ||
| − | | Використання недостовірної інформації. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Використання недостовірної інформації. |
| − | | Рекомендувати сайти з перевіреною інформацією. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Рекомендувати сайти з перевіреною інформацією. |
|- | |- | ||
| − | | Як уберегти учнів від переходу на шкідливі сайти. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Як уберегти учнів від переходу на шкідливі сайти. |
| − | | Доступ до інтернету дітей молодшого шкільного віку під наглядом дорослих. | + | !width=10% bgcolor=#FFCC00 | Доступ до інтернету дітей молодшого шкільного віку під наглядом дорослих. |
|} | |} | ||
Версія за 06:16, 4 квітня 2014
Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
| «Проблеми» | «Шляхи вирішення» |
|---|---|
| Необізнаність учнів при роботі з Інтернетом. | Контроль з боку учителів та батьків. |
| Використання недостовірної інформації. | Рекомендувати сайти з перевіреною інформацією. |
| Як уберегти учнів від переходу на шкідливі сайти. | Доступ до інтернету дітей молодшого шкільного віку під наглядом дорослих. |