Відмінності між версіями «Портфоліо Ткачук Ольга»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
 
Рядок 18: Рядок 18:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів (==[https://drive.google.com/file/d/0B_NmT34LgO_nS1EwQ0ZYYVdPVjA/edit?usp=sharing]==)та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д (==[https://drive.google.com/file/d/0B_NmT34LgO_nRW1mYl9SWU82c1k/edit?usp=sharing/ таблиця]==). На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Протягом проекту вчитель оцінює діяльність кожного учня шляхом поточного контролю діяльності. За основні підконтрольні документи приймає публікації на блогах учнів, анкетування, консультації, самостійну роботу з оцінювання (само- та взаємооцінювання), підготовку матеріалу з кожного виду дослідження.  
+
Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів ([https://drive.google.com/file/d/0B_NmT34LgO_nS1EwQ0ZYYVdPVjA/edit?usp=sharing])та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д ([https://drive.google.com/file/d/0B_NmT34LgO_nRW1mYl9SWU82c1k/edit?usp=sharing/ таблиця]). На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Протягом проекту вчитель оцінює діяльність кожного учня шляхом поточного контролю діяльності. За основні підконтрольні документи приймає публікації на блогах учнів, анкетування, консультації, самостійну роботу з оцінювання (само- та взаємооцінювання), підготовку матеріалу з кожного виду дослідження.
 
+
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Поточна версія на 11:30, 31 березня 2014


Назва навчальної теми

Ви і комп'ютер

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, безпека життєдіяльності, психологія, соціологія.

Вік учнів, клас

9-11 клас, 14-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для зацікавлення учнів суспільно значущою проблемою. Учні проводять опитування серед однолітків, молоді та дорослих і визначають чи цікава ця проблема людям. Далі переглядають веб-ресурси з цієї тематики та шукають самостійно подібні. Оцінюють і систематизують, аналізують інформацію і роблять висновки. Готують на їх основі презентації та публікації. Проект завершується узагальненням зібраного матеріалу та демонстрацією роботи творчих груп.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів ([1])та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д (таблиця). На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Протягом проекту вчитель оцінює діяльність кожного учня шляхом поточного контролю діяльності. За основні підконтрольні документи приймає публікації на блогах учнів, анкетування, консультації, самостійну роботу з оцінювання (само- та взаємооцінювання), підготовку матеріалу з кожного виду дослідження.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні об’єднуються у малі групи, визначають проблему, формулюють дослідницькі завдання, обирають методи дослідження, аналізують отримані дані, оформлюють висновки. З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою ЗХД-схеми. Учні використовуватимуть ресурси Інтернет самостійно для пошуку необхідної інформації, а також для роботи із спільними документами проекту, такими як анкетування, створення газетної публікації, презентації тощо. Учитель показує зразок учнівської роботи в якості прикладу для створення учнями власних робіт (==публікація,== ==презентація==. Згідно графіка планування оцінювання та обраних методів та інструментів. Оцінка самоспрямованості у навчанні здійснюватиметься за допомогою Контрольного списку самоспрямування у навчанні. Учням буде надаватися допомога у пошуку необхідної інформації за допомогою списку рекомендованої літератури та Інтернет джерел, а також технічна допомога при створенні презентацій та публікацій.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ткачук Ольга Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Клининська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Хмельницька обл., Волочиський р-н

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

24.04-28.04.2014

Місце проведення тренінгу

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Тренери

Пересунько Світлана Петрівна