Відмінності між версіями «Список учасників для заїхисту»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 2: | Рядок 2: | ||
|+Таблиця для захисту | |+Таблиця для захисту | ||
|- | |- | ||
| − | ! × !! Портфоліо !! Вдалі моменти !! Ідеї для | + | ! × !! Портфоліо !! Вдалі моменти !! Ідеї для покрашення |
|- | |- | ||
! 1 | ! 1 | ||
Поточна версія на 10:20, 28 березня 2014
| × | Портфоліо | Вдалі моменти | Ідеї для покрашення |
|---|---|---|---|
| 1 | Докієнко Олена Петрівна | Камінський Віктор Михайлович | Данилів Олег Михайлович |
| 2 | Кондратюк Олена Сергіївна | Докієнко Олена Петрівна | Стеценко Лариса Іванівна |
| 3 | Васильєва Світлана Іванівна | Кондратюк Олена Сергіївна | Кучма Оксана Геннадіївна |
| 4 | Данилів Олег Михайлович | Васильєва Світлана Іванівна | КузьменкоІрина Григорівна |
| 5 | Стеценко Лариса Іванівна | Данилів Олег Михайлович | Павленко Людмила Петрівна |
| 6 | Кучма Оксана Геннадіївна | Стеценко Лариса Іванівна | Шеремета Ольга Йосипівна |
| 7 | КузьменкоІрина Григорівна | Кучма Оксана Геннадіївна | Назарова Галина Михайлівна |
| 8 | Павленко Людмила Петрівна | КузьменкоІрина Григорівна | Лазаренко Людмила Володимирівна |
| 9 | Шеремета Ольга Йосипівна | Павленко Людмила Петрівна | Камінський Віктор Михайлович |
| 10 | Назарова Галина Михайлівна | Шеремета Ольга Йосипівна | Докієнко Олена Петрівна |
| 11 | Лазаренко Людмила Володимирівна | Назарова Галина Михайлівна | Кондратюк Олена Сергіївна |
| 12 | Камінський Віктор Михайлович | Лазаренко Людмила Володимирівна | Васильєва Світлана Іванівна |