Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з теми "Світ неживої природи"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 36: Рядок 36:
  
  
[ https://drive.google.com/file/d/0BzT71bpMmMt1czNvUlRuekpTNlU/edit?usp=sharing Оцінювання блогу]
+
[https://drive.google.com/file/d/0BzT71bpMmMt1czNvUlRuekpTNlU/edit?usp=sharing Оцінювання блогу]
  
 
[https://drive.google.com/file/d/0BzT71bpMmMt1V3MtUjlYWm1NMEE/edit?usp=sharing Таблиця ЗХД]
 
[https://drive.google.com/file/d/0BzT71bpMmMt1V3MtUjlYWm1NMEE/edit?usp=sharing Таблиця ЗХД]

Версія за 14:06, 21 лютого 2014


Назва проекту

Відчуй дотик слова

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова, українська література

Вік учнів, клас

11-12 років, 5 клас

Стислий опис проекту

Проект спрямований на вирішення таких запитань, як: Що таке текст? Які існують види текстів? Які описи можна зустріти в тексті? та поглибити знання учнів з даної теми. А також розвиток умінь учнів працювати з компютером, хмарними технологіями.

Навчальні цілі

Усвідомлювати поняття „службові частини мови”; Знаходити прийменники,частки та сполучники у текстах; Уміти розрізняти службові частини мови від самостійних

Планування

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До початку проекту:

Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань про навколишній фізичний світ застосовується. Окрім цього, учні заповнюють в «ЗХД» два стовпчика: Знаємо та Хочемо дізнатися. Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, надавати зворотній зв'язок, оцінювати мислення використовуємо таблицю оцінювання навчальних потреб учнів з теми «Дослідження явище міцності і жорсткості конструкцій»

В ході реалізації проекту:

Для оцінювання учнями власного внеску в групову роботу вчитель використовує Контрольний список. Після закінчення проекту:

Учні презентують створені інтелектуальні продукти. Для оцінювання залучається і самі учні об'єднанні у групи. Остаточна оцінка за тему виставляється із урахуванням.


Оцінювання блогу

Таблиця ЗХД

Контрольний список

Оцінювання Портфоліо

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель розробляє і дає учням підготовчі документи плану впровадження та інструкції. Усі учні дотримуються плану роботи, який був їм запропоновано та обговорено на першому етапі проекту(вступна презентація вчителя. На цьому етапі учні розробляють графік роботи своєї теми та розподіляють обов’язки та завдання, згідно з теми та графіка роботи в кожній групі. На другому етапі усі учні проводять дослідження веб-сайтів та знаходять, аналізують теоретичний матеріал з теми, використовуючи Інтернет. Після збору інформації учні обговорюють проблемне питання, дискутують та роблять висловлювання щодо проблеми дослідження. Вчитель проводить моніторинг виконаних на даному етапі завдань учнів та індивідуальної поведінки та поведінки учнів у група .Повністю консультує учнів, веде з ними обговорення їх навчання з метою забезпечення зворотного зв’язку, отримання їх пропозицій, забезпечення подальшого навчання та відповідає на запитання учнів. Надає учням заплановані підказки впродовж виконання проекту для того, щоб учні обмірковували те, як вони навчаються. На кінцевому етапі учні демонструють та захищають свій проектний продукт. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи(повертається до ключового запитання), підводить підсумки досліджень учнів. Учні оцінюють свою роботу та роботу інших дітей (анкета «групова робота»), проводять рефлексію, заповнюють останній стовпчик таблиці З-Х-Д.

Simonenko1.jpg Leonteva2.jpg

Авторські права

Презентація вчителя

Презентація учнів


Диск

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Радіонівська ЗОШ

Місто\село, район, область

село Радіонівка, Криворізького району Дніпропетровськоїь області

Відомості про тренінг

Тренінг проводиться на базі Лозуватської СЗШ №1 Криворізького району

Дати проведення тренінгу

10.02.2014 - 22.02.2014 року

Місце проведення тренінгу

Лозуватська ЗШ №1

Тренери

Шабелян Ірина Миколаївна