Відмінності між версіями «Талант - це унікальний дар людини»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 28: Рядок 28:
 
- ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, гіпотезу;
 
- ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, гіпотезу;
 
- об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи (за вподобаннями).
 
- об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи (за вподобаннями).
Кожна група отримує завдання до дослідження:
+
Кожна група отримує завдання для дослідження:
 
- «Дослідники» - повинні дослідити та з’ясувати в чому феномен таланту, а точніше учні повинні дізнатись в чому феномен таланту Лесі Українки?  
 
- «Дослідники» - повинні дослідити та з’ясувати в чому феномен таланту, а точніше учні повинні дізнатись в чому феномен таланту Лесі Українки?  
  

Версія за 12:27, 7 лютого 2014


Назва навчальної теми

Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). «Мрії», «Як дитиною, бувало...», «Тиша морська», «Співець».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література

Вік учнів, клас

11-12 років,6 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконання навчального проекту «Талант-унікальний дар людини» для учнів 6 класу передбачає поглиблення знань з літератури. Учні повинні розробити творчий проект, дослідивши творчість Лесі Українки та з’ясувати в чому феномен таланту Лесі Українки та чи важко бути сучасником, використовуючи новітні методи в проектно-технологічній діяльності.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для того щоб провести проект була використана система оцінювання за декількома формами. Однією із форм є оцінювання блогу в проекті «Талант-унікальний дар людини» слугує для самооцінювання своїх блогів. Слідуюча форма - оцінювання мовлення в проекті «Талант-унікальний дар людини» вона використана для правильного формування мови в презентації та під час створення блогів. Наступною формою є оцінювання усних виступів учнів в проекті «Талант-унікальний дар людини» для усного виступу. Ще не менш важливою формою є оцінювання презентації в проекті «Талант-унікальний дар людини» для учнів, які дають зворотній зв'язок на виступ однолітків з демонстрацією їх проектної групової роботи та форма оцінювання виконання групового завдання в проекті «Талант-унікальний дар людини» для того, щоб оцінити, наскільки добре вони виконують групове завдання згідно високих стандартів якості. Як мені здається, найголовнішою формою оцінювання керівництва власним навчанням в проекті «Талант-унікальний дар людини» для самооцінювання того, наскільки добре учні беруть відповідальність за власне навчання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи: - згідно складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам задіяним в реалізації проекту (класний керівник, заступник директора, батьки) - вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів, уміння шукати інформацію та аналізувати її. На початку роботи учні: Ознайомлює з технікою безпеки на комп’ютері, санітарно-гігієнічними нормами роботи з комп’ютерною технікою. Переглядаючи початкову презентацію учні розпочинають заповнювати інструменти учнівських потреб (форми), першу форму учні продовжують заповнювати протягом всього дослідження, другу заповнюють відразу в повному обсязі. При перегляді презентації учні: - ознайомлюються з проблемою дослідження; - ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, гіпотезу; - об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи (за вподобаннями). Кожна група отримує завдання для дослідження: - «Дослідники» - повинні дослідити та з’ясувати в чому феномен таланту, а точніше учні повинні дізнатись в чому феномен таланту Лесі Українки?

Яке джерело натхнення відомої письменниці? Які факти в біографії письменниці вражають і хвилюють? «Слідопити» - повинні дослідити такі питання: до чого призивають твори Лесі Українки? Чому навчають нас твори геніальної дочки українського народу? З цією метою вони влаштовують онлайн-опитування та письмове, досліджують матеріали в бібліотеці.

   Вчитель учням пропонується список інформаційних джерел для дослідження. Пропонує переглянути сайти та оцінити ресурси Інтернету, нагадує учням про коректне використання інформації відповідно до авторського права. З метою ознайомлення учнів з правилами дотримання авторського права вчитель ознайомлює з презентацією про дотримання авторського права. Для груп учнів «Дослідники», «Слідопити» джерелом інформації можуть бути роботи, які розміщені в мережі Інтернет. Важливо показати погану якість розміщених в мережі робіт та наголосити на необхідності навчання. Вчитель наголошує учням на тому, що в разі виникнення проблем їм можуть допомогти (особиста увага викладача) це допоможе їм набратися мужності та спонукатиме до завзяття в

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери