Відмінності між версіями «Земне життя»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Фах, навчальний предмет)
Рядок 43: Рядок 43:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Студентка "Початкова освіта"
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==

Версія за 12:26, 7 лютого 2014


Назва навчальної теми

«Дикі й домашні (свійські) тварини влітку та восени.»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавства

Вік учнів, клас

8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконання навчального проекту «Земне життя» для учнів 3-4 класів передбачає узагальнення їх ЗУН з природознавства. На прикладі конкретного виробу учні повинні розробити творчий проект щодо створення нового об’єкту або вдосконалення вже існуючого, використовуючи новітні методи проектування.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для того щоб провести проект була використана система оцінювання за декількома формами. Однією із форм є Оцінювання блогу в проекті «Земне життя» слугує для самооцінювання своїх блогів. Слідуюча форма Оцінювання мовлення в проекті «Земне життя!» вона використана для правильного формування мови в презентації та під час створення блогів. Наступною формою є Оцінювання усних виступів учнів в проекті «Земне життя» для усного виступу. Ще не менш важливою формою є Оцінювання презентації в проекті «Земне життя» для учнів, які дають зворотній зв'язок на виступ однолітків з демонстрацією їх проектної групової роботи та форма Оцінювання виконання групового завдання в проекті «Земне життя» для того, щоб оцінити, наскільки добре вони виконують групове завдання згідно високих стандартів якості. На мою думку найголовнішою формою Оцінювання керівництва власним навчанням в проекті «Земне життя» для самооцінювання того, наскільки добре учні беруть відповідальність за власне навчання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів та вчителя Перед початком роботи o Згідно складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам задіяним в реалізації проекту (вчитель фізичного виховання, заступник директора, батьки) o вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів, обізнаності в створенні презентації. На початку роботи учні: Ознайомлюються з роботою на комп’ютері, санітарно-гігієнічними нормами роботи з комп’ютерною технікою. Переглядаючи початкову презентацію учні розпочинають заповнювати інструменти учнівських потреб (форми), першу форму учні продовжують заповнювати протягом всього дослідження, другу заповнюють відразу в повному обсязі. При перегляді презентації учні: ознайомлюються з проблемою дослідження Ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, гіпотезу. об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи (за вподобаннями).

Кожна група отримує завдання до дослідження: 1) ІСТОРИКИ - відповідають на питання Як з`явилось життя? 2) ДОСЛІДНИКИ - досліджують Хто нащі пращури?

Вчитель учням пропонується список інформаційних джерел для дослідження. Пропонує переглянути сайти та оцінити ресурси Інтернету, нагадує учням про коректне використання інформації відповідно до авторського права. З метою ознайомлення учнів з правилами дотримання авторського права вчитель ознайомлює з презентацією про дотримання авторського права. Для груп учнів «Дослідники», «Історики» джерелом інформації бути роботи, які розміщені в мережі Інтернет. Важливо показати погану якість розміщених в мережі робіт та наголосити на необхідності навчання. Вчитель наголошує учням на тому, що в разі виникнення проблем їм можуть допомогти (особиста увага викладача) це допоможе їм набратися мужності та спонукатиме до завзяття в роботі. Під час проекту учні здійснюють спілкування з тими, хто знаходиться поза класною кімнатою приймають участь в інтерактивних обговореннях; збирають дані від багатьох людей за допомогою онлайн-опитування. Спільного використання (створення, редагування) з іншими людьми документів та інших електронних ресурсів (зокрема текстових файлів, електронних таблиць, презентацій) як в режимі реального часу, так і відстроченого в часі;отримання вражень та відгуків інших людей щодо створеного ними продукту;спільної роботи над навчальними проектами в групах чи парах в режимі реального часу разом з іншими учасниками. Дослідження проводиться протягом 4 тижнів. В кінці дослідження презентують свої результати.По закінченню проекту вчитель надає інформацію про проект в редакційну колегію шкільної газети, якщо така існує.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Миргород Євгенія

Фах, навчальний предмет

Студентка "Початкова освіта"

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери