Відмінності між версіями «Обговорення проблем»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|Учні не знають методи оцінювання|| Пояснити критерії оцінювання | |Учні не знають методи оцінювання|| Пояснити критерії оцінювання | ||
|- | |- | ||
| − | |Необєктивне ставлення учнів між собою|| | + | |Необєктивне ставлення учнів між собою||Розяснити учням, що необхідно переступати через свої принципи, бути толерантними |
|- | |- | ||
|Ячейка 1*3||Ячейка 2*3 | |Ячейка 1*3||Ячейка 2*3 | ||
Версія за 11:21, 31 січня 2014
| Проблеми | Вирішення |
|---|---|
| Учні не знають методи оцінювання | Пояснити критерії оцінювання |
| Необєктивне ставлення учнів між собою | Розяснити учням, що необхідно переступати через свої принципи, бути толерантними |
| Ячейка 1*3 | Ячейка 2*3 |