Відмінності між версіями «Обговорення проблем»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
!Проблеми||Вирішення | !Проблеми||Вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | |Учні не знають методи оцінювання|| | + | |Учні не знають методи оцінювання|| Пояснити критерії оцінювання |
|- | |- | ||
| − | | | + | |Необєктивне ставлення до всіх учнів||Ячейка 2*2 |
|- | |- | ||
|Ячейка 1*3||Ячейка 2*3 | |Ячейка 1*3||Ячейка 2*3 | ||
|} | |} | ||
Версія за 11:18, 31 січня 2014
| Проблеми | Вирішення |
|---|---|
| Учні не знають методи оцінювання | Пояснити критерії оцінювання |
| Необєктивне ставлення до всіх учнів | Ячейка 2*2 |
| Ячейка 1*3 | Ячейка 2*3 |